• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Input not supported hatası

serhatpc

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhablar daha düne kadar valorant oynadığım monitörümde çözünürlük desteklenmiyor hatası alıyorum pc yi film izlemek için tv ye taktım sonra aynı pc kasasını monitörüme taktığımda çözünürlük kabul edilmiyor yazısı çıkıyor girmediğim site kalmadı çözemedim deliricem yardım edin lütfen.

Kombaba

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
820
Öncelikle selam, bu sorunla bende karşılaşıyorum sanırım monitörün çözünürlüğü ile oynamış olduğumuz oyunun çözünürlük uyuşmazlığından kaynaklanıyor. Oyunun çözünürlüklerine mönitör uyum sağlamıyor tahminimce bende çözümünü bulamadım hiç bir yerde kendi kendime edindiğim bilgiler neticesinde yazıyorum. Yani oyunun özelliklerine girip uyumluluk sekmesinden 640*480 ekran çözünürlüğünde çalıştır. Maddesini işaretleyip oyun açılırsa bir ihtimal oyunun içinden ayarlardan çözünürlüğü ayarlayabilirsin ben şahsen bu şekilde çözdüm durumu.