• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Olmam mi genelde kabak benim başıma patlar

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
hiç önemli deil valla taaaaaaaaaaaa forumun şeyine kadar :D dibine kadar yani :p

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Fizik :s94:
Hayatın stresinden, canımı sıkan olaylardan kacmak için kullandığım bir limandı Fizik benim için. F=m.a her derde deva. :s24:
Ve hiçbir şeyin cözemediğim fizik sorusu kadar canımı sıkmasına izin vermiyordum.

Sürtünmesiz yatay düzlem üzerindeki 800 g kütleli takoza hatayla 37 derece açı ile 200 g lık bir mermi 200 m/s hızla fırlatılıyor. Mermi takoza saplandıktan sonra cisimler beraber hareket ettiklerine göre son hızları kaç/s dır?

Çok özledim ve hala seviyorum seni fizik :f23:

Kimya da çok güzeldir öyle deme :p ama Fiziğin eline su dökemez :sigara Fiziğin F'si diye bir kitap var. Okumanı tavsiye ederim :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Lise 4 te gelen çılgın matematikçimiz sayesinde en sevdiğim konular türev, limit, integral ve trigonometri oldu. Fizik kimya ve biyoloji nin yerleri ayrı zaten :sigara lisedeki hocalardan ötürü çok sevemedim ama üniversite sevmemi sağladı :sigara

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Kimya da çok güzeldir öyle deme :p ama Fiziğin eline su dökemez :sigara Fiziğin F'si diye bir kitap var. Okumanı tavsiye ederim :sigara

Kimya beni hoca yüzünden kaybetti :f6: Üç sene boyunca Kimyanın K'sinden anlamayan bir hoca tarafından kimya ögrenimim engellendi. Sonra biz 12'ye geçince ben organik anlatamam deyip bizi başka bir hocaya devretti sağolsun :D
Yine de em kral hoca da girse bir Fizik olamaz :s37: Teşekkürler kitaba bakacağımdan emin olabilirsin :f1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...