• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
124
MFC Puanı
8,290
Kimya beni hoca yüzünden kaybetti :f6: Üç sene boyunca Kimyanın K'sinden anlamayan bir hoca tarafından kimya ögrenimim engellendi. Sonra biz 12'ye geçince ben organik anlatamam deyip bizi başka bir hocaya devretti sağolsun :D
Yine de em kral hoca da girse bir Fizik olamaz :s37: Teşekkürler kitaba bakacağımdan emin olabilirsin :f1:

Piyasada bulunmuyor inşallah bulabilirsin. Yeni baskı çıkmadı sanırım :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Ooo hacı benim resmi ikna sertifikam var çalıştığım eski bir kurumdan verilmiş :sigara

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Ben gidemedim :sigara eğitim fakültesi erasmus a yatkın değil :sigara

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320

Piyasada bulunmuyor inşallah bulabilirsin. Yeni baskı çıkmadı sanırım :sigara

Söylemeye gerek yok; fizik güzeldir. Dahası, uzaktan sanıldığının tersine, hiç de zor değildir. Biraz merak ve istek duyan herkes fiziğin temel kavram ve yasalarını, uygulamalarını, bu uygulamalardan elde edilen yararları kolaylıkla öğrenebilir. Bira cesaretle, duvarından atlayıp içeri girebilir ve bu sonsuz güzellikteki bahçenin büyülü havasını derin derin soluyarak, o birbirinden güzel kokuları içine çekebilir..

Fizik hakkında bunları söylemiş bir yazarın kitabını emin ol ben bir şekilde bulurum. İnternete bir kaç siteye girdim tükenmiş. Bizim okulun kütüphanesinde de yok. Halk kütüphanelerine bir bakarım. :hih: En son ikinci elciler..

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Söylemeye gerek yok; fizik güzeldir. Dahası, uzaktan sanıldığının tersine, hiç de zor değildir. Biraz merak ve istek duyan herkes fiziğin temel kavram ve yasalarını, uygulamalarını, bu uygulamalardan elde edilen yararları kolaylıkla öğrenebilir. Bira cesaretle, duvarından atlayıp içeri girebilir ve bu sonsuz güzellikteki bahçenin büyülü havasını derin derin soluyarak, o birbirinden güzel kokuları içine çekebilir..

Fizik hakkında bunları söylemiş bir yazarın kitabını emin ol ben bir şekilde bulurum. İnternete bir kaç siteye girdim tükenmiş. Bizim okulun kütüphanesinde de yok. Halk kütüphanelerine bir bakarım. :hih: En son ikinci elciler..

Benimkini yollarım olmadı :D ODTÜ Fizik bölümü öğretim üyesi Doç Dr Çağlar Tuncay yazmış kitabı, olsun o kadar :sigara

Çok geniş bir zaman dilimini çok güzel özetleyip anlatmış :sigara

Konular
14
MFC Puanı
170
umrumda olmaz bilen bilir bilmeyenede oğretmesinden zevkalırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...