• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İnsanlığın Dünya dışında bir geleceği var mı?

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
İnsanların tamamen Dünya’yı terk edip başka bir gezegende yaşamaya başlaması zor ancak gelecek yüzyıla kadar Mars’ta ve güneş sisteminin diğer noktalarında yaşayan kaşiflerimiz olacak. Bu kaşifler siborg teknolojilerini kullanarak Dünya dışında hayatta kalmaya çabalayacak.

Martin Rees, Britanyalı Kozmolog ve Astrofizikçi.

Konular
14
MFC Puanı
170
uzayın bilinmezliğine hayranım arastırma ok da yaşam alanı kurma dusuncesi ne alaka arkadas milyonlarca liraya maal olcak yatırımı yapan ülkeler dnyayı yasanır hale getirmeye harcasalar buna ihtiyacmı var allah askına.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
İlerleyen çağlarda mumkun olabilceğini düşünüyorum ama yaşamsal olarak bilemiyorum.
Araştırmalar devam ediyor fakat neticeye varılırmı yada yaşam sağlanırmı bilinmez.
Merakla beklemekteyim.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,360
Yok uzaydanmi yasicaklar mumkunmu

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Çok zor şuan için.. Lakin bir gerçek var ki bilim ilerledikçe bizden sonraki kuşaklar uzaya bir adım daha yaklaşacaklar .. yıldızımız ölümlü o yasamının sonun gelmeden bu sistemden çıkmamız lazım.. kim bilir belki bir gün ışınlanmayı gerçekten bulur ve türümüzü öte gezegenlere taşıyabiliriz.. şimdi bu sadece bir rüya..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Yok: ) Hoş gerçi Dünya da da tam anlamıyla yaşıyoruz diyemeyiz: )