Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Instagram'dan para kazanın

The Punisher

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    6 Haz 2015
  • Mesajlar
    577
  • MFC Puanı
    21
  • MFC Seviyesi


InstaStock Images adlı yeni platfom instagram kullanıcılarına çektikleri fotoğrafları para karşılığında satabilme imkanı sağlıyor.
Instagram 100 milyon kullanıcıya ulaşmasıyla birlikte gücü hafife alınmayacak bir fotoğraf paylaşım mecrası haline geldi.
'BÜYÜK FARK YARATABİLİR'

Bu milyonlarca kullanıcının, çektikleri fotoğraflardan para kazanmasını amaçlayarak InstaStock Images'ı kurduğunu belirten Laneia Moore "Fazladan birkaç yüz dolar bazı insanların hayatında büyük fark yaratabilir. İnsanların zevkle yaptıkları bir şeyden para kazanmalarını amaçlayarak bu yola girdik." diyor.
Kullanıcılar söz konusu platforma yükledikleri fotoğraflarını istedikleri şekilde fiyatlandırabilecek ve sattıkları fotoğraf başına ödeme alacaklar.
Henüz hizmet vermeye başlamayan site, kullanıcılara üye olabilme ve belirlenmiş bir bağlantı adresini paylaşarak ilerisi için kredi kazanabilme imkanı sağlıyor.
Servisin kesin olarak ne zaman hizmete başlayacağı konusunda ise şimdilik bir bilgi paylaşılmıyor.​
 
Üst Alt