• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel İnternetsiz Bir Gün Geçirmek..! İnternetsiz bir gün geçirmeyi hiç denediniz mi..?

İnternetsiz bir gün..?

İnternet, son 15 veya 20 yılda hayatımıza girmesine rağmen sanki onunla doğmuşuz ve ona bağlı kalacağımıza biat etmiş gibi bir halimiz var. İnternetsiz bir hayat sürülmeyeceği düşüncesi, herkesin aklına kazınmış gibi. Tabi ki internetin dozunu kaçırmadığımız sürece sağladığı faydalar say say bitmez. Peki siz en son ne zaman internetsiz bir gün geçirdiğinizi hatırlıyor musunuz...? Sanırım oldukça uzun zaman önce olmalı. Artık sabah yatağımızda uyandığımızda ilk durağımız lavabo olup elimizi yüzümüzü yıkamaktansa, telefonumuza yönelip gece gelen bildirimleri ve etkileşimleri görmek oluyor...

Bence internetsiz bir hayat bundan sonra oldukça zor gibi görünüyor. Belki kafa dinlemek için uzaklaşmak size iyi gelebilir ama o kadar internete bağlı bir hayatın içerisindeyiz ki denerseniz bu durum sizi zorlayabilir. Peki siz en son ne zaman internetsiz bir zaman geçirdiniz...? İnternetsiz bir hayatın var olabileceğine inanıyor musunuz..?
 
Üst