• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İntikamın Sırrı - Öykü Odabaş Kenneci

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bir adamın çocukluğuyla büyüyen bir intikam için yapabilecekleri hakkında bir fikriniz var mı? Toprak'ın intikamı dinecek
gibi değildi. Çocukluğu elinden alınan bir adamdı o. Acılarla büyüyen kardeşi ve arkadaşları ile birlikte sır dolu intikam
planlarını uygularken, gerçekten suçlu olanı mı cezalandıracaktı peki? Herkesin bildiğinden başla bir çocukluk geçiren Duru,
bu intikamın tam ortasında asıl intikamı alınacak kişi olabilir miydi?

Tüm bu soruların ve imkânsızlığından büyük bir tutkuyla birbirine çekilen büyük bir aşkın cevaplarını bu romanda okuyabilirsiniz.
Bittiğine üzüleceğiniz bir romanı rafa kaldırırken kahramanlarının aklınızda kalacağından eminiz.

"Farkındaydım kızın halinin, ama ateş saçan masmavi gözleri ve çelimsiz vücudu ile beş adama karşı böyle bir çıkış yapınca,
üstelik işkencecisi olmuş beş adama… hayattan ne kadar vazgeçmiş olduğunu gördüm. Ve bu tarif edemediğim şekilde içimi çok
acıttı. Kızı kırıp parçalara ayırmış ve tüm dünyasını elinden almıştık. Şimdi de eşek gibi, elimizden geldiğince tamir
edecektik."
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 464
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Postiga