• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü iphone rehberdeki kişileri bilgisayara aktarma

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
bunu her sene aktarıyordum ben ama sabahtan beri yapamadım. zaten normalde de çok zorlanıyordum ama bugün aşırı bi zorlandım sabahtan beri.
icloud üzerinde 41 tane numara var (ki benim rehberimde hiçbir zaman 41 numara olmadı 41 ne alaka yani .s.s). yeterli alan falan açtım sabahtan beri ot çöp ne varsa sildim (artık gönül rahatlığıyla ölebilirim) telefondan da eşitle diyorum. eşitlendi de demiyo eşitlenmedi de demiyo. o taraf tepkisiz. sonra google drive üzerinden denedim ona da 41 kişi yükleniyor acaba iclouddan mı alıyo o numaraları anlamadım ki .s.s sabahtan beri zibilyon tane video izledim içim dışıma çıktı ama yapamadım.
allah rızası için biri bana aşama aşama lütfen bilale anlatır gibi anlatabilir mi, iq 2 seviyesindeyim ben şu an .s.s

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
kero abim malesef hiç iphone kullanmadım ama kullıp bilen mutlaka vardır

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
hahah yok ios bana göre değil, android ayarlarıyla oynayıp programlarlada oynayabiliyorsun bu yüzden daha kullanaılabilir geliyor bana:)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
hahah yok ios bana göre değil, android ayarlarıyla oynayıp programlarlada oynayabiliyorsun bu yüzden daha kullanaılabilir geliyor bana:)
işte bende de tam tersi. iphone oynatmıyo sade tam benlik :honk:
yemin ederim sabahtan beri uğraşana kadar tek tek wp üzerinden atsam yine aktarırdım bilgisayara hgghfjk
ama işte inada bindi .s.s

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
bulgur ile tarhana fakirlik benden yana
FkWOMPvX0AAJLm_.jpg

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
icloud'u kullanan uygulmalara baksana kişileirn aktifmi kapalıysa onu çekmez telefondan

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Kanka convert programı indir :) Direk ordan cheak listeyi

BuYuCu

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
100
bunu her sene aktarıyordum ben ama sabahtan beri yapamadım. zaten normalde de çok zorlanıyordum ama bugün aşırı bi zorlandım sabahtan beri.
icloud üzerinde 41 tane numara var (ki benim rehberimde hiçbir zaman 41 numara olmadı 41 ne alaka yani .s.s). yeterli alan falan açtım sabahtan beri ot çöp ne varsa sildim (artık gönül rahatlığıyla ölebilirim) telefondan da eşitle diyorum. eşitlendi de demiyo eşitlenmedi de demiyo. o taraf tepkisiz. sonra google drive üzerinden denedim ona da 41 kişi yükleniyor acaba iclouddan mı alıyo o numaraları anlamadım ki .s.s sabahtan beri zibilyon tane video izledim içim dışıma çıktı ama yapamadım.
allah rızası için biri bana aşama aşama lütfen bilale anlatır gibi anlatabilir mi, iq 2 seviyesindeyim ben şu an .s.s
Merhaba Buradan bakınız

Eğer tekrar çözemezseniz konu altından tekrar yazınız.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Merhaba Buradan bakınız

Eğer tekrar çözemezseniz konu altından tekrar yazınız.
teşekkür ederim yaptım buradan, ama yine zorlayıcıydı .s.s
kullanışlı olan kısmı telefon kayıt sırasına göre sıralanmış numaralar. bundan sonra ya telefona kaydettiğimi excele de yazcam ya da eklenen sırasına göre eklenenleri çekicem buradan.
teşekkürler tekrar :)

BuYuCu

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
100
teşekkür ederim yaptım buradan, ama yine zorlayıcıydı .s.s
kullanışlı olan kısmı telefon kayıt sırasına göre sıralanmış numaralar. bundan sonra ya telefona kaydettiğimi excele de yazcam ya da eklenen sırasına göre eklenenleri çekicem buradan.
teşekkürler tekrar :)
İCloud kullanin. Veya FoneTrans ilede aktarım yapalirsiniz Eğer sorun olursa tekrar yazmanızda fayda var
Ek olarak: sizden sonra forumlarda OTDÜ devrim stadyumunun fotoğrafını paylaşan olmadi sanırım 2012 de paylaşmiştiniz
Keyifli forumlar

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
İCloud kullanin. Veya FoneTrans ilede aktarım yapalirsiniz Eğer sorun olursa tekrar yazmanızda fayda var
Ek olarak: sizden sonra forumlarda OTDÜ devrim stadyumunun fotoğrafını paylaşan olmadi sanırım 2012 de paylaşmiştiniz
Keyifli forumlar
teşekkür ederim, deniycem. zaten para biriktirmeye başladım 26 ay içinde telefonumu değiştiriyorum o zaman düzelir herhalde :D
ben öyle şeyler paylaşmadım yani paylaşmamışımdır karışıklık var, ben forumlara 2012 girişliyim zaten başkasıdır o :D belki de paylaşmışımdır bilemedim unutkanlık had safhada .s.s