Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul İkinci El Festivali Başlıyor

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1,785
  • MFC Seviyesi

İstanbul İkinci El Festivali Başlıyor

Garaj Organizasyon tarafından düzenlenen İstanbul İkinci El Festivali, 'Atma Değerlendir… Tüketimi Azalt, Mutlu Ol!’' sloganıyla yarın Kilyos'ta başlıyor.

Bu yıl üçüncü defa düzenlenecek İstanbul İkinci El Festivali, tüketim canavarlığının önüne geçmeyi ve eski eşyaları değerlendirmeyi amaçlıyor. Festivale, antika, ikinci elciler, tasarımcılar ve yardım kuruluşlarından oluşan 250 stant katılacak. Pazar günü sona erecek olan festivalin bu yılki sloganı, ‘Atma Değerlendir. Tüketimi Azalt, Mutlu Ol. Dünyaya Daha Az Karbon Ayak İzi Bırak.’ Girişlerin ücretsiz olduğu festivalde ziyaretçiler, beğendikleri ürünleri uygun fiyata alma imkanı yakalayacak.

ENGELLİ ÇOCUKLARDAN KARAOKE PERFORMANSI
Festival alanında organ bağışı standı, müzik yayını, engelli çocukların karaoke gösterisi, dans performansları da ziyaretçilerle buluşacak. Geçtiğimiz yıllarda onbinlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen festivalin bu yıl da ikinci el meraklısı ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve ekonomisine katkı sağlamak isteyen alışveriş meraklıların katılımıyla büyük bir coşku içinde geçmesi planlanıyor.

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    350
  • MFC Seviyesi

ne güzel olur valla dELi bizi götürsene festivale Rapunzel cimleee

Min

Yasaklandı!
Yasaklandı!
  • MFC Puanı
    791
  • MFC Seviyesi

ben de gördüm daha önce bu haberi ama kilyos uzak gerek yok oralara gitmeyin.
fatihte istanbul üniversitesi ön tarafındaki pazarda ne arasan var :d

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1,785
  • MFC Seviyesi

olur kuzum zaten çok bunaldım ben vioLeta :)

Üst Alt