• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İstanbul'da bedava döner dağıttı polis isyan etti: Yaptığınıza bakın

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

_20200914_092902.JPG

SULTANGAZİ'de lokanta açılışında bedava döner dağıtılınca sosyal mesafe ve maske takma kuralı hiçe sayıldı. Gördüğü manzara karşısında şaşıran bir polis memuru, iş yeri sahibine, “Önce sağlık. O kadar tedbir alıyoruz. Sizin yaptığınıza bakın” dedi​

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bedava döner coronadan daha önemlidir..
Hey Allah im yaa valla hayret edilecek olay..

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
bedava mezar var deseler adamlar saldıracak yaa yazık :s

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bu ülkede seçim kampanyasında döner dağıttığı için 2002 seçimlerinde %7.25 oy alan parti olduğu için şaşırmamak lazım..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Seçimleri hayatın her alanı için yapıyoruz, buna sağlık da dahil.
İnsanlar zamanında rus uyruklu kadınlarla fuhuş yaparken, hiv virüsü taşıyan insanlar var, nasıl böyle birşey yapabiliyorsunuz diye sorulduğunda “kara lahana yeriz geçer” diyenler olduğu sürece hiçbirşey bana şaşırtıcı gelmiyor.
Ayrıca, alanları da haklı görmemekle beraber çok yargılamamıyorum.
açlık en ilkel güdülerimizden.
2 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında 234 paket makarna, 28 litre domestos alanların tamamı eğitimsiz ve cahil kesimden oluşmuyordu..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Seçimleri hayatın her alanı için yapıyoruz, buna sağlık da dahil.
İnsanlar zamanında rus uyruklu kadınlarla fuhuş yaparken, hiv virüsü taşıyan insanlar var, nasıl böyle birşey yapabiliyorsunuz diye sorulduğunda “kara lahana yeriz geçer” diyenler olduğu sürece hiçbirşey bana şaşırtıcı gelmiyor.
Ayrıca, alanları da haklı görmemekle beraber çok yargılamamıyorum.
açlık en ilkel güdülerimizden.
2 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında 234 paket makarna, 28 litre domestos alanların tamamı eğitimsiz ve cahil kesimden oluşmuyordu..
Buradaki konu; bu kadar çok vaka sayısında artış varken ve insanların daha çok dikkat etmesi gerekirken maskesiz ve mesafesiz sırf bedava yemek için sağlıklarını hiçe saymalarını anlatıyor..
Kurallara uyarsin yemeğini alır ayrı bi yerde yersin ben sanki farklı birşey anlatıyorum..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Buradaki konu; bu kadar çok vaka sayısında artış varken ve insanların daha çok dikkat etmesi gerekirken maskesiz ve mesafesiz sırf bedava yemek için sağlıklarını hiçe saymalarını anlatıyor..
Kurallara uyarsin yemeğini alır ayrı bi yerde yersin ben sanki farklı birşey anlatıyorum..
Öncelikle şunu söylemeliyim ki, yazdıklarımı kişiselleştirmeyin.
Ben söylediğiniz şeyin anlamsız ve yanlış olduğuna dair birşey söylemedim.
Mevcut durumun tespitini yaptım.
insanların vurdumduymazlığının sınırı yok, bundan dolayı yapılan yanlışların hiçbiri şaşırtıcı olamaz demek istemiştim.

sanki ben farklı birşey anlatıyorum diyebilecek kadar sert usluba gerek yok.
Ben sorunları konuşuyorum, kimseyi eleştirmedim, rencide edecek birşey söylemedim, söylememde. İnsanlara kötü ve olumsuz birşey söylemekle beslenen biri değilim..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Öncelikle şunu söylemeliyim ki, yazdıklarımı kişiselleştirmeyin.
Ben söylediğiniz şeyin anlamsız ve yanlış olduğuna dair birşey söylemedim.
Mevcut durumun tespitini yaptım.
insanların vurdumduymazlığının sınırı yok, bundan dolayı yapılan yanlışların hiçbiri şaşırtıcı olamaz demek istemiştim.

sanki ben farklı birşey anlatıyorum diyebilecek kadar sert usluba gerek yok.
Ben sorunları konuşuyorum, kimseyi eleştirmedim, rencide edecek birşey söylemedim, söylememde. İnsanlara kötü ve olumsuz birşey söylemekle beslenen biri değilim..
Neyse konu disina çıkıp kişiselleştirilmiş gibi görünen konuya yorum yapmayacağım.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Kural 2) Forumda dini, siyasi veya politik içerikli mesajlar ile propaganda yapılamaz.

Kural 15) Konu başlıkları altında ikili tartışmalara girmek kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumun yaşanması halinde tartışmaya sebep olan mesajlar silinecektir. Ve bu konu da yöneticiler üyelere yaptırım uygulama hakkına sahiptir.
Lütfen Kuralları unutmayalım... Konu kilit...