Sohbet
reklam
reklam
reklam

İşte "Türk Malı" tablet PC GALERİ

LeGoLaS

ikra
Emektar Yönetici
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
1 Ağu 2008
Bulunduğu Yer :
Türkiye
Mesajları :
9,917
Puanları :
4,060
İşte "Türk Malı" tablet PC GALERİBir dönemin en çok tercih edilen teknolojik ürünü olan dizüstü bilgisayarlar tablet PC'lerin piyasaya çıkışıyla birlikte gerileme dönemine girdiler. İşte Vestel'in elinden çıkmış Türk yapımı tabletYabancı firmaları üst üste çıkarttığı tablet ürünlere cevap olarak Vestel'de yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor.


Prototip testlerinden olumlu sonuçlar alan Vestel ürünü 200 doların altında satışa sunmaya hazırlanıyor. Türk malı tablet bilgisayar Android işletim sistemi kullanırken, işlemci gücü 1 GHZ olacak. 4GB dahili hafızası bulunan üründe 8 saat kesintisiz kullanım süresi vaadedililiyor.Sizlere sabah ulaştırdığımız Vestel’in TV üretimi 100 milyonu geçti haberinin ardından yine bir Vestel haberi ile devam ediyoruz. Bu seferki haberimiz ise geçen hafta CES fuarında başlayan tablet çılgınlığıyla ilgili.
Vestel fabrikasındaki turumuzda Vestel’in yeni tablet PC’sini görüntüledik. Daha prototip olan bu ürünün önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bunlar aramızda kalsın ürünün fiyatı da 200 doların altında konumlandırılacakmış.

Vestel’in tabletinin 1 GHz’lik işlemcisi bulunacak. Ürünün ekran büyüklüğü ise 10 inç. Prototip içersinde Android 2.2 işletim sistemi bulunuyordu. Muhtemelen ürün piyasaya Android 2.3 işletim sistemiyle birlikte sürülecek.
Ürünün üzerinde standart USB çözümü ile birlikte Micro SD kart yuvası da bulunuyor. Ürünün dahili depolama kapasitesi ise 4 GB. Ürünün pil süresi ise bir hayli ilgi çekici. Aldığımız bilgilere göre bu ürünü alacak kullanıcılar kesintisiz 8 saat video izleyebilecek.
Ürün hakkındaki detaylar şimdilik bu kadar. Yakın süre içersinde ürünle ilgili daha detaylı bilgiler vereceğiz. Diğer sayfalarda ürünün detaylı resimlerini görebilirsiniz.
 

Bezelye

♫♪ Deniz üstü köpürür ♪♫, Hey canım rinnan nay ri
MegaForum Üyesi
Profil Bilgileri
Üyelik Tarihi :
25 May 2016
Bulunduğu Yer :
Karpuz Kabuğu
Mesajları :
5,249
Puanları :
4,060
Arkadaş paranızla rezil olmak istemiyorsanız Vestel almayın, aldırmayın. :sigara
 
Üst