Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İşte vefa! Brad Pitt intihar eden dostu Cornell’in çocuklarını lunaparka götürdü

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    5,941
  • MFC Seviyesi

Hollywood’un ünlü yıldızı Brad Pitt, vefanın çok güzel bir örneğini gösterdi. Oyuncu, iki hafta önce intihar ederek yaşamına son veren rock yıldızı Chris Cornell’in çocuklarını eğlence parkına götürdü.

Cornell’in yakın arkadaşı olan Pitt, 12 yaşındaki Toni ve 11 yaşındaki Christopher’ı acı günlerinde yalnız bırakmadı. İki çocuğu yanına aldı, tüm günü Universal Stüdyoları’ndaki Harry Potter Dünyası’nda onlarla birlikte geçirdi.

53 yaşındaki ABD’li aktör, çocuklarla birlikte Harry Potter Dünyası’nda Jurassic Park aracı sürdü.

Soundgarden ve Audioslave gruplarının solisti Chris Cornell iki hafta önce intihar etmişti. Pitt ve Corell yakın arkadaştı.

İkilinin dostlukları da yıllar öncesine dayanıyor. Brad Pitt, Cornell’in geçen cuma günü yapılan cenazesinde de hazır bulunmuştu.

Kaynak:storia.me

AnqeL

Gerçekten Melekmiyim ?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    12
  • MFC Seviyesi

Yukarda link cikmis

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    5,941
  • MFC Seviyesi

@AnqeL Sanırım onun sebebi "Space bar" tuşuna bastım yanlışlıkla link arasında boşluk oldu o yüzden...

Bezelye

♫♪ Deniz üstü köpürür ♪♫, Hey canım rinnan nay ri
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    2,803
  • MFC Seviyesi

Bu adamın intihar ettiğini daha yeni öğreniyorum :sigara

Buka

αкℓıη ναяѕα, тєк тαкıℓ.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    163
  • MFC Seviyesi

Biri de beni Harry Potter DünYasına götürse keşke.

Üst Alt