• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İşte vefa! Brad Pitt intihar eden dostu Cornell’in çocuklarını lunaparka götürdü

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Hollywood’un ünlü yıldızı Brad Pitt, vefanın çok güzel bir örneğini gösterdi. Oyuncu, iki hafta önce intihar ederek yaşamına son veren rock yıldızı Chris Cornell’in çocuklarını eğlence parkına götürdü.

620x616

Cornell’in yakın arkadaşı olan Pitt, 12 yaşındaki Toni ve 11 yaşındaki Christopher’ı acı günlerinde yalnız bırakmadı. İki çocuğu yanına aldı, tüm günü Universal Stüdyoları’ndaki Harry Potter Dünyası’nda onlarla birlikte geçirdi.

53 yaşındaki ABD’li aktör, çocuklarla birlikte Harry Potter Dünyası’nda Jurassic Park aracı sürdü.

620x607

Soundgarden ve Audioslave gruplarının solisti Chris Cornell iki hafta önce intihar etmişti. Pitt ve Corell yakın arkadaştı.

620x541

İkilinin dostlukları da yıllar öncesine dayanıyor. Brad Pitt, Cornell’in geçen cuma günü yapılan cenazesinde de hazır bulunmuştu.

620x420

Kaynak:storia.me

AnqeL

MFC Üyesi
Konular
80
MFC Puanı
40
Yukarda link cikmis

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
@AnqeL Sanırım onun sebebi "Space bar" tuşuna bastım yanlışlıkla link arasında boşluk oldu o yüzden...

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bu adamın intihar ettiğini daha yeni öğreniyorum :sigara

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Biri de beni Harry Potter DünYasına götürse keşke.