• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Joomla Yönetici Şifremi Unuttum, Nasıl Geri Alabilirim ?

The Punisher

MFC Üyesi
Konular
785
MFC Puanı
230
Joomla 1.7, Yönetici şifrenizi unuttuğunuzda ya da kaybettiğinizde yeni bir şifre belirlemek için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir:
Veritabanına erişiniz. Bunun için genellikle phpMyAdmin yazılımı kullanılmaktadır.
jos_users tablosunu seçiniz. (Eğer kurulum sırasında tablo ön eki için farklı bir değer girmişseniz "jos_" ifadesi yerine önceden belirttiğiniz ifade yer alır.)
Süper yöneticinin isminin bulunduğu satırın solunda yer alan kutucuğu tıklatınız. Genellikle "admin" ismindedir.
Düzenle simgesine tıklatınız ve şifre alanına "094971c60f885a9efb365274618e4ccb:BxBgPXh5fj1oIA7DO o4Tco6HrbToAwVL" değerini (tırnaklar hariç) kopyalayıp yapıştırınız.
Joomla 1.7 denetim masasına oturum açarken, şifre kısmına 12345 değerini giriniz.

Denetim masasına (arka-uç birimine) oturum açtıktan sonra şifrenizi ivedilikle değiştirmelisiniz.