Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kadın Tavlama Sanatı

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,461
  • MFC Puanı
    22,494
  • MFC Seviyesi

Kadınları tavlamanın yolu, her makalemizde belirttiğimiz gibi onları anlamaktan geçer.. Onları, kendimiz gibi anladığımız vakit; balık tavada servis edilecektir. Biliyoruz ki, bu dediğimiz şey deveye hendek atlatma zorluğunda. Lakin, eğer sizde kadınları tavlamak istiyorsanız, bu görevin aşamalarını %50 olarak paylaşacağız..

Sevmek için tanımak, tanımak için ise tanışmak gerekir.. Sloganımızı sakın ama sakın aklınızdan çıkarmayın..


KADINLARI NASIL TANIRIZ? -Empati
1) Kendinizi bir bayan yerine koyun. (Örnek bayanımız alışverişi ve dedikoduyu çok sevsin.)
2) Duygusal boşluğa düşmeye çalışın, ancak böylece kadınların depresyon halini anlayabilir ve onların ihtiyaç sizin ise fırsatlarınızı tanıyabilirsiniz.
3) Nasıl insan ararsınız? ( Sevecen,sıcak - Yakışıklı, soğuk - Tipsiz, bakımlı vb.) bunları cevaplayın. Kendinizi cevabınız gibi oluşturmaya çalışın. Doğru şıkkı seçeceğinizi umuyoruz.. Sonuç olarak; Bulunduğunuz şehirde yeterince tanışmaya müsait bayan var.. Elbet birine hitap edeceksinizdir.
4) Yanınızda nasıl bir erkek dolaştırmak isteyeceğinizi hedefleyin. Bu sizin tarzınızın gelişiminde büyük katkı payı sağlayacaktır..
5) Tüm bu maddeleri kafanızda netleştirin. Ve kalıbınızdan asla çıkmayın, bu maddeler sadece empati olarak kalsın


KADINLARI NASIL TANIRIZ? -İlk adımı kim atar?
Hepimizin bildiği gibi, günümüzde ilk adımın erkeklerin atacağı kalıbı o güzel bayanların, o güzel ve diktatör hayal güçlerine yerleşmiştir. Bu yüzden adım bekleme konusunda fazla bir şansımız yok. Onun adım atmasını kafanızdan silin. Bir bayanın size en fazla davetiye gönderme şansı vardır(pas atma). Sizin bu durumda yapabileceğiniz tek şey, gelen topa tekme vurmak olacaktır. Vuruş pozisyonu tamamen size kalmıştır. İsterseniz rövaşata vurun, isterseniz vole vurun...
Yanınıza bayan gelmiyor diye üzülüp ağlamayın, çünkü o bayan siz gelmiyorsunuz diye emin olun sizden daha çok üzülüyordur.. Kısacası ilk adım her zaman erkeğindir.. Siz bir adım atın, onlar emin olun ki maraton koşacaklardır.


KADINLARI NASIL TANIRIZ? -Yapılacaklar
Her konuda kendinizi belli etmeye çalışmayın ki; esrarengiz halinizden uzaklaşmış olmayın. Kadınlar sizi merak etsinler. Boş zamanlarda ne yaptığınızı, sabah kalktığınızdaki, akşam uyuduğunuzda ki yüz ifadenizi merak etsinler. Konuştuklarınızı ve düşündüklerinizin peşinden koşsunlar. Kadınlar her zaman farklı ve gizemli erkeklerden hoşlanmışlardır. Umursamaz tavrınızdan kaçınmayın.. Unutmayın ki: her kadının içinde Amerika'yı yeniden keşfetme hayalleri vardır. Kadınlar çok zekidirler ama bir o kadarda gerizekalıdırlar.. İsteseler dünyayı yıkıp tekrar yapabilirler ama onlar dedikodu ve alışveriş yapmayı tercih ederler.. Bizler de istesek, tüm kadınları kaldırabiliriz, yumurta yaptırırken aynı anda onlara sucuk pişirtebiliriz ama bizler ise gidip sabun koleksiyonu yapmayı tercih ediyoruz. Yani oluşum tamamen tercih meselesi Tabiri caiz ise; ''mutfakta başlayıp, tuvalette bitirmeyelim..''

ALINTIDIR
 
Üst Alt