• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadınlar ve Erkekler

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Kadın der ki: “Çok yoruldum.”
Erkek: “Yorulduysan yapma!”
Kadın: “Ben yapmazsam kim yapacak?”
Kadın der ki: “Çok yoruldum.”
Erkek der ki: “Sen kendini yormayı seviyorsun.”

Kadın bir damla gücü kalmayana kadar yola devam eder.
Sabreder.

Kadınların kendilerini yormak gibi manyakça hobileri yoktur.

Kadının yorgunluktan bitmişken bile çabalamaya devam etmesi erkeğin “demek ki böyle seviyor” diye düşünmesine neden olabilir. Olmasın.
Kadın, öyle sevdiği için değil, öyle gerektiği için bunu yapar.

O yüzden bir kadının yuvasıyla ilgili gösterdiği çaba karşısında “istemiyorsan yapmazsın, yorulsan bırakırsın, sen zaten böyle mutlusun” demeyin.

Erkek yorulunca bırakır.
Kadınsa tükenince.

Kadının gereksiz yere kendini tükettiğini düşünür erkek.
Hayır öyle değil. Kadınlar gereksiz işlerle uğraşmıyor.

Kadınlar evlerini yuva yapmanın mücadelesini veriyor.?❤️??️?️???

Lütfen buna saygı duyun.
Umarım ve dilerim ki hiç bir erkek kadının verdiği mücadelenin ne kadar değerli olduğunu anlamak için elindekini kaybetmek zorunda kalmaz.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Kadınları yalnız güzellikleriyle görenler onlara “güzellik kaynağı” derler; doğru düşünenler ise aylarca sıkıntıya, tehlikeye katlanarak neslin çoğalmasına hizmet ettiklerinden “hayat kaynağı”, dünyaya getirdikleri çocukları sevgiyle büyütüp adam ettiklerinden “eğitim kaynağı”, onlara Allah’ı ve kulluğu tanıttıklarından “din kaynağı”, her türlü sıkıntıya ve kedere dayandıklarından “sabır kaynağı”, dertlilere, hastalara yardıma koştuklarından “merhamet ve ümit kaynağı” demişlerdir.

Bernardin De Saint Pierre

Orçun

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
4,880
Şu da unutulmamalıdır ki her zaman alternatifler de vardır. ^^

Megaüye

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
280
kadınlar adına en iyi kavradığım mücadele "yemek" mücadelesi, hergün yemek yapmak zorunda kalıyorlar.
bugün anneme, yahu bu yemek belasından ne zaman kurtulacağız siteminde bulundum.
yap yap bitmiyor, sonu gelimiyor.