• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kahraman Tazeoğlu Sözleri ve Kitap Alıntıları

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
İçindeki yolculuğum burada bitiyor. Müsait bir yerinden inecek var.
— Başka (Ayrılık Ayrı, Aşk Bitişik Yazılır)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Tüm yelkenlerim yırtılmış ama ben hala ruzgardan medet umuyorum ...
— Vazgeçtim

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
meğer susmak, insanın içiyle konuşmasıymış.
— Araz

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Daha el ele tutuşmadan kalbimi tutuşturan adam
— Vazgeçtim

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Kimsenin günahına girme. Allah'tan her zaman hayırlı bir kısmet niyaz et. Hayırlın değilse kılını kıpırdatma ama hayırlınsa onun için kendinden bile vazgeç.

Vazgeçtim

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Uğruna heba olunacak bunca şey varken, ben sadece seni seçmiştim. İnsan solunda taşıdığını sonunda bulamazsa ne hale gelir bilir misin? Ne acıdır ölümüne severken diri diri gömmek! Belki de hata bende. Çünkü aşk yalancı bir sürme. Ağlayacağımı bile bile çektim gözüme... Aynı denizin farklı kıyılarıyız şimdi seninle...

Vazgeçtim

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Aslında senin hiç suçun yok; ben aşkıma fazla güvenmişim. Kimin doğru olduğunu bilmesem de senin yanlış olduğuna artık eminim. Tehlikeli bir armağanmış bana kalbin.

Vazgeçtim

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Tekrar güvenebilir miyim sana bilmiyorum. Yıkıldı sana olan inancım. Ama seni seviyorum hala... Sevdiğin birine güvenebilirsin; peki güvenmediğin birini sevebilir misin? Kendimle çelişkideyim.

Vazgeçtim

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Anlamadığım tek şey, bende duran zaman sende nasıl geçiyor?

Bambaşka

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

“Ayrılığı seçtin mi her şeyi götüreceksin yanında. Geriye hiçbir şey kalmayacak. Söylenmemiş sözler kalmamalı bıraktığın yerde ki ben en çok onları duydum. Gittin mi adamakıllı gideceksin. Hiçbir özlem kalmayacak dönüşleri emziren. Demem o ki dönecekmiş gibi gitmeyeceksin. Büyük git gideceksen uçsuz bucaksız, dursuz duraksız git. Telefonun numaraları sesime düşmemeli, yolların yoluma değmemeli. Hiçbir anıya, hiçbir dizeye, hiçbir şarkıya yenilmemeli ayrılık. Şiirler okununca unutulmalı, hasret dokununca uyutulmalı.

Araz