Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kahverengi gözlülere makyaj önerileri

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,188
  • MFC Puanı
    12,184
  • MFC Seviyesi

Kahverengi gözlülere makyaj önerileri

Kahverengi göze sahipseniz size vereceğimiz makyaj tüyolarıyla kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kahverengi göze yakışan makyajları biliyor musunuz? Kahverengi göze hangi tonlarda makyaj yapılması gerektiğini merak ediyorsanız işte önerilerimiz…

Dumanlı göz makyajı

Kahverengi gözlü insanlara en yakışan makyajların arasında dumanlı göz makyajı geliyor. Özel davetlerde hatta günlük yaşantınızda bile hafif dumanlı göz makyajınızla mükemmel görünebilirsiniz.

Altın tonları

Altın ve kahve tonları kahverengi gözlere oldukça yakışan renk seçenekleri arasında yer alır. Gece bir davete katılacaksınız kahverengi göz makyajınızı altın parıltılı tonlarla belirginleştirebilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce siyah göz kalemiyle göz etrafını belirginleştirmeniz gerekir.

Kalın siyah kalem

Gözleriniz küçük ve kahverengiyse kalın siyah göz kalemiyle gözlerinizi belirginleştirebilirsiniz. Bunun sonucunda daha seksi ve daha belirgin bakışlara sahip olursunuz.

Renkli makyaj

Renkli makyajı seviyorsanız Gözlerinizin altına parlak mavi bir kalem çekin ve göz kapağınızın üzerine sarı parlak bir far deneyin. Böylece enerjik ve harika görünebilirsiniz.

İki kat rimel

Rimel sürdüğünüzde iki kat sürmenizi öneriyoruz. Böylelikle gözlerinizin güzelliği ortaya çıkacaktır. Bu makyajınızı yanaklarınıza hafif şeftali tonlarında allık uygulayarak tamamlayabilirsiniz.

Ruj seçimi

Makyajınızın doğal ve fresh görünmesini istiyorsanız dudağınıza nude renkte rujlar deneyebilirsiniz. Bu rujunuzu yanaklarınıza bronz allık sürerek tamamlayabilirsiniz.
 
Üst Alt