• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü karanlık tema gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
forum ytleri karanlık tema gelsin buraya böyle açık tema rahatsız etti beni bi karanlık tema butonu koyulsun lütfen

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
forum ytleri karanlık tema gelsin buraya böyle açık tema rahatsız etti beni bi karanlık tema butonu koyulsun lütfen
Öncelikle hoşgeldin, öyle karanlık tema gelsin demek olmuyor, ışık rahatsız ediyorsa PC ekran ışığını azaltabilir sıkıntını bir parça gidebilirsiniz . Herkesin isteğine göre Tema yapılması maalesef mümkün değildir. Iyi forumlar. ....

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
Öncelikle hoşgeldin, öyle karanlık tema gelsin demek olmuyor, ışık rahatsız ediyorsa PC ekran ışığını azaltabilir sıkıntını bir parça gidebilirsiniz . Herkesin isteğine göre Tema yapılması maalesef mümkün değildir. Iyi forumlar. ....
hoş buldum karanlık tema olsaydı güzel olurdu yinede pc nin ekran parlaklığıda kısılmıyo yine bikere daha böyle sorun vermişti kısılmıyodu yapmıştım bi şekilde yine oldu yapdığım taktiği unuttum kaldı öyle

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
hoş buldum karanlık tema olsaydı güzel olurdu yinede pc nin ekran parlaklığıda kısılmıyo yine bikere daha böyle sorun vermişti kısılmıyodu yapmıştım bi şekilde yine oldu yapdığım taktiği unuttum kaldı öyle
Çok rahatsızlık verirse açık renk güneş gözlüğü de iş görür ,

meriçç

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120
Hem para yok diyorsun hem 2 telefondan hem PC ve internet var bunlar nasıl karşına çıktıysa o da çıkar. ...
telefonum yokki 2 telefonum vardı birisi kırıldı pert birisi çalındı internet zaten ev interneti konunun onla alakası yokki zaten gözlük normalde hep gözümün önündeydi bayadır görmüyom nerdeyse artık

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Forumun yeni tasarımında Karanlık Tema özelliği mevcut olacak önümüzdeki bir kaç gün içerisinde yeni tasarımı aktif etmeyi düşünüyorum.
Önerin için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...