• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karın germe

Konular
63
MFC Puanı
0
kızlar selam, öncelikle mesajıma "benim için değil, bir arkadaşım için" diye başlıycam ama gerçekten kendim için değil yani gülmeyin :) (ben de geçen aylarda baya bir kilo verdim ileride benim de ihtiyacım olabilir gerçi) bi arkadaşım karın gerdirme operasyonu yaptırmaya artık karar verdi ama iyi bir doktor arıyoruz bilen varsa gerçekten önerileriniz çok önemli, herkese soruyoruz böyle, burada çok deneyimli arkadaşlar var bi sorıyım dedim :)

valla kendim için değil bak
bb.gif

Konular
20
MFC Puanı
0
Benzer bir sıkıntıyı yakın zamanlarda yaşadım. Arkadaşınız İstanbul'daysa Acıbadem'de Dr. Evrim Uçkunkaya var önerebilirim, bir gidip görüşebilirsiniz. Bu tür operasyonlara bireyin uygun olması gerekiyor onu da ancak doktor bilir, görüşmeler ücretsiz, bir gidip görünün derim :)