• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kayıp, Çalıntı Şifre ve Hesap İşlemleri

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
Merhaba,
Yapılan son değişikliklerle ve süper moderatörlüğün kaldırılmasıyla artık şifre ve hesap işlemleri sadece hesap sahipleri ve adminler tarafından yönetilebilir hale getirildi. Aşağıda sizlere hangi durumda hangi adımları izlemeniz gerektiğini açıklamaya çalışacağım.

"Hesabım çalındı/şifremi kaybettim, ne yapmalıyım?"

DURUM 1:
Öyleyse, şifrenizi ya oyun içerisindeki Menüden (resim: 1) veya giriş ekranındaki "Şifremi Unuttum" (resim: 2) bölümünden değiştirebilirsiniz.

DURUM 2:
O zaman şifrenizi giriş ekranındaki "Şifremi Unuttum" (resim: 2) bölümünden değiştirebilirsiniz.

DURUM 3:
Bu durumda yapabileceğiniz tek şey, Linkleri görüntüleyebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın adresindeki formuİNGİLİZCE veya FRANSIZCA olarak doldurup, hesabın size ait olduğuna dair kanıtlarınızı (örneğin: ekran görüntüleri, videolar, şifrenizi en son ne zaman değiştiğiniz, vesaire..) da ekleyerek, category kısmında "Password" seçeneğini seçerek göndermek. Bu doldurduğunuz forum en kısa sürede adminler tarafından incelenip size cevap gönderilecektir.

Formu mümkün olduğunca detaylı doldurmanız adminlerin size daha iyi yardımcı olabilmesine katkıda bulunacaktır.

DURUM 4:
Yapmanız gereken durum 3'teki adımları bu durumu belirterek uygulamak.

Resim1
menu.png

Resim2
giris_ekrani.png