• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kedi mi,köpek mi?

Konular
36
MFC Puanı
220
Bir tarafta kediler,bir tarafta köpekler..

Hayvanlar belki de çoğu insandan cana yakın ve dost canlısıdırlar.Hayvan dostlarımızı yalnızca kedi ve köpek olarak kategorilendirmemek gerek elbetteki.Fakat süregelen bir kedi-köpek çatışması,ikilemi vardır.Kimi kedi sever kimi köpeği daha tatlı bulur.

Peki sence hangisi?

Kedi mi? Köpek mi?

Petworld-Turkey-Kopek-Duvar-13b.jpg

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
O zaman köpek dicem :p

Konular
301
MFC Puanı
840
köpüş köpüş köpüşşşş bene ne köpüşşşş

Konular
756
MFC Puanı
210
Kediler nankördür diye bir deyim var dilimiz de, fakat katilmiyorum :)
Hangi hayvan olursa olsun farketmez, sevildigini hissederse, ona istedigi sevkati verebilirseniz sizin en sadik dostunuz olur :)

Ama soruya gelelim, kesinlikle Köpek diyenlerdenim. Köpekleri daha sempatik buluyorum :)

Konular
55
MFC Puanı
340
Eskiden hep köpeğim olsun isterdim, zaman gectikce dünta tatlısı bir kedim oldu köpek yerine, iyi ki var. Evet köpekle kurulabilen duygusal bag kediyle kurulamaz diye bir düşünce mevcut maalesef insanlarda ama kesinlikle yanılıyorlar. Kısacası ikisini de seviyorum ama ev arkadaşım bir kedi oldugu icin kendisi bir adım önde=) sabah gelip beni sevgiyle uyandıran, eve gelince kapının önünde beni karsılayan birini nasıl sevmeyiim=)

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
bence ikiside birbirinden güzeller ve sevimliler.ayni şekilde eski erkek arkadaşımin kedisi vardi çokkkkkkkkk severdim minciklardim onu hep o yüzden kedi diyorum ama köpekte bi başka tabi:):)

Shameless

MFC Üyesi
Konular
41
MFC Puanı
40
Hayvanları çok seviyorum ama benim tercihim köpeklerden yana olurdu. Belki sizler de haberlerde denk gelmişsinizdir, köpekler ölen sahiplerinin mezarını asla unutmazlar ve belirli aralıklar ile ziyarete giderler. Zamanımızda insanlar insanları ziyaret etmez olmuş iken bu uluğ davranış takdire şayan diye düşünüyorum.