• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kendim ettim kendim buldum

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Kendim ettim kendim buldum

Fenerbahçe, Rize'de galibiyeti koruyamadı. Sarı-lacivertliler, Van Persie ile öne geçtiği maçta Kjaer'in kendi kalesine attığı golle bir puana razı oldu. Deniz ile penaltı kaçıran Çaykur Rizespor, birçok fırsatı da kullanamadı

Süper Lig'de yaptığı flaş transferlerle şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilen Fenerbahçe, ilk puan kaybını Rize'de yaşadı. Sarı-lacivertliler, Çaykur Rizespor deplasmanında beklenenin çok altında bir oyun sergilerken, 1-1'lik skorla ancak bir puan çıkarabildi. Karşılaşmaya iyi başlayan Fenerbahçe, 18. dakikada Nani'nin sol kanattan şık çalımlar sonrası yaptığı ortada, Van Persie'nin nefis top kontrolü ve aynı güzellikte yaptığı vuruş sonrası 1-0 öne geçti. Golden sonra etkisini artıran Çaykur Rizespor, 32'de Volkan'ın Ahmet İlhan'ı ceza sahasında düşürmesiyle penaltı kazandı. Deniz Kadah'ın kullandığı atışı çelen Volkan, dönen topta Kweuke'nin vuruşunu da harika bir refleksle iki hamle de önleyerek hatasını telafi etti.

NANİ'YE İZİN YOK!
İkinci yarıda İtandje, 60'ta Nani'nin frikiğini köşeden kurtararak, maçın kopmasını engelledi. 74'te ani gelişen Rizespor atağında Sylvestre'nin ortaladığı topa Kjaer ters vuruşla kendi ağlarına gönderince skora eşitlik geldi. Bu dakikadan sonra iki takımın çabaları sonucu değiştirmeyince maç 1-1 sona erdi. İki takım da 2. hafta sonunda 4'er puana yükseldi.