• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kim Kardashian, Kim Kardashian’dan ‘çıplak poz’ kararı!

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Kim Kardashian, Kim Kardashian’dan ‘çıplak poz’ kararı!

Kalçasıyla ün kazanan ve dünyada milyonlarca hayranı olan Kim Kardashian, ABD Başkanı Trump'la konuştuktan sonra radikal bir karar aldı.

Trump'ın 'Yatarak poz verme' çağrısı üzerine Kardashian çıplak poz vermeyeceğini açıkladı.

Artık günlük hayatında da 'daha muhafazakar' giyindiğini belirten Kardashian, "Bunun eşimin bazen 'aşırı seksi' giyindiğimi ve bundan rahatsız olduğunu söylemesiyle ilgisi var mı emin değilim...

Ama günün sonunda istediklerimi yapmak konusunda bana karışmaz" dedi.

5ddd74365542851d78b4a692

TRUMP UYARDI

Geçtiğimiz haziran ayında, yeni başladığı hukuk eğitimi kapsamında Beyaz Saray'a bir ziyaret gerçekleştiren ve avukat olmak isteyeceğini açıklayan Kardashian'ın bu kararında, söylentilere göre ABD Başkanı Trump'ın önerileri
Trump'ın "Ciddiye alınmak istiyorsan masanın üzerinde yatarak poz vermemelisin" öğütlerini dikkate alan Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir söyleşide, "İleride çocuklarımın benim bu pozlarımı görmelerini istemiyorum.

O yüzden bundan sonra sosyal medya hesaplarımda bu tür paylaşımlarda bulunmayacağım" ifadelerini kullandı.

"ÖLENE KADAR PAYLAŞACAĞIM"

Kim Kardashian, geçtiğimiz senelerde söylediği "Ölene kadar çıplak selfielerimi paylaşacağım" sözleriyle oldukça ses getirmişti.

Alıntıdır.