• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
22
MFC Puanı
3,420
hmmm sen neyden nasiplisin bi desne allah askın merak ettim şimdi ya sen cidden iki cümle din le ilgili bişey bidliğini bu saçmalıkları bana yollayarakmı savunuyorsun ... sen once nerden besleniyorsun bana onu de ben anlatırımsana ... sen kendini bi halt bildiğini zanneden basit bir adamsın aslan parçası ... sen nasiplen tamam sen nasiplen baskalarının fikirlerine de saygı duymayıoğren kabul edersen peygamber efendimiz güzel ahlakı tamamlamak için gonderildim der sen fikirlerini konustum sahsına soz etmedim şimdiye kadar ama sen var ya bi halttan anlamayan ancak bi jargona sığınıp yıkanmıs aklınla yıkayanların fikirlerini savunursun baska bi halt olmaz senin hayatın yetmez beni anlamaya gene diyorum iyi yaptığın tek sey sakın cevap vermek :D bu kadar secme cümlelerini oynama adam gibi yaz ilimmiş izmirde okuyan bi adamsın goruyum basarılarını çok reklam etme ozelden yaz merak ettim ya biz cahiiller faydalanalım ...

Koca paragraf yazmış asdff.. :D
Bir ara yazarım tek tek öğrenirsin.. :wink:

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Neyse konuyu farklı yerle kendi dertlerine getirme.. Germezsen ortamı sevinirim.. ^^

Konular
14
MFC Puanı
170

Koca paragraf yazmış asdff.. :D
Bir ara yazarım tek tek öğrenirsin.. :wink:

kardes ben hoşgoru severim ama sen dayaklıksın yemin ederim dayaklıksın senin gibilere kaldıysa bizi ileri goturcek genc sozu yandık ki yandık ... sen bana bişi yazma cidden yazma sabrımın sonundayım benim tek yazıma dahi yanıt verme ... senle alakalı bir konuya son yazımdır .. sen terbiyesiz edepsiz ukala bi adamsın ...

Konular
14
MFC Puanı
170
Neyse konuyu farklı yerle kendi dertlerine getirme.. Germezsen ortamı sevinirim.. ^^

ben diceğimi dedim ortamı bozan sensin kendin baskasına saygısı olmayan bi halt bildiğini zanneden sensin son sozumdur senle ilgili tek bir konuya yazmam benden asla alıntı yapma asla bana sozun olmasın ... sana son duzgun yazımdır

Konular
22
MFC Puanı
3,420
kardes ben hoşgoru severim ama sen dayaklıksın yemin ederim dayaklıksın senin gibilere kaldıysa bizi ileri goturcek genc sozu yandık ki yandık ... sen bana bişi yazma cidden yazma sabrımın sonundayım benim tek yazıma dahi yanıt verme ... senle alakalı bir konuya son yazımdır .. sen terbiyesiz edepsiz ukala bi adamsın ...

Kötü bir şey yazmadım ki sana bana hakaret eden sensin. ;)
Neyse sustum.. :smile:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...