Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurulan diziler

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
  • Üyelik Tarihi
    4 Haz 2013
  • Mesajlar
    33,194
  • MFC Puanı
    67,436
  • MFC Seviyesi

Koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurulan diziler

Birçok yapım koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu. Bazı diziler yedekteki bölümleri yayınlayacağını açıklarken bazıları ise süresiz ertelediğini duyurdu. Peki biz seyircileri gelecek haftalarda neler bekliyor?

Koronavirüs salgını gün geçtikçe hayatımızı etkilemeye büyüyerek devam ediyor. Salgından dizi ve film sektörü de oldukça etkilendi.

Geçtiğimiz günlerde oyuncular ve set çalışanları çekimlerin durmasını istedi. Bu duruma tepkisiz kalmayan yapımcılar bir bir erteleme ve durdurma kararlarını açıklamaya başladılar.

İşte ertelenen ve yayınlanacak olan diziler:

Çekimleri durduranlardan Ramo ve Jet Sosyete dizilerinin bu hafta yeni bölümü yayınlayacak. Gelecek haftaki durumu ise şimdilik bilinmiyor.

Limon Yapım, Savaşçı ve Bir Annenin Günahı dizilerinin yapımcısı olarak setlere ara verdi. Savaşçı yedek bölümleriyle ekrana gelecek. Bir Annenin Günahı dizisinin ise yayınlanma tarihi ertelendi.

MED Yapım, Yasak Elma dizisinin çekimlerini 1 hafta durdurma kararı aldı. Yedekte bölümü olan dizi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam edecek. Yapım şirketi setlerin başlaması kararını sürece bakarak değerlendireceğini açıkladı.

Hekimoğlu ve Mucize Doktor'un da setleri durduruldu. 1-2 hafta yedek bölümlerden yayınlanacak olan diziler, ara süresi uzarsa ekrana gelemeyecek.

Ay Yapım da Çukur ve Babil dizilerinin setlerini durdurma kararı aldı. Yedekte bölümü olmadığı için Çukur'un yeni bölümleri bir süre yayınlanmayacak. Babil dizisinin ise sadece bu hafta yeni bölümü yayınlacak.

Hizmetçiler isimli dizi de çekimler tekrar başlayana kadar bölüm yayınlayamayacak.

Zalim İstanbul
'un yapımcısı Avşar Film de setlere ara verdi. 2 bölüm yedeği olan dizi, çekimler tekrar başlamazsa belirsiz bir araya girecek.
 
Üst Alt