• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

LAPTOP ÖNERİSİ YAPABİLECEK VAR MI

senimo51

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Arkadaşlar günlük 14-15 saat aktif olarak kullanıyorum laptopu. Genelde Google Chrome'de birden fazla sekme açık halde kullanıyorum. Benim isteğim 15-20 sekme açtığımda kasmayacak hafif hızlı bir laptop. Öneride bulunabilecek var mı??

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Arkadaşlar günlük 14-15 saat aktif olarak kullanıyorum laptopu. Genelde Google Chrome'de birden fazla sekme açık halde kullanıyorum. Benim isteğim 15-20 sekme açtığımda kasmayacak hafif hızlı bir laptop. Öneride bulunabilecek var mı??
Sana resimli cevap verelim .... (TeknoSA )

Bilgisayar Fiyatları _ Teknosa.png

Birbilen

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
İnternette dolaşmak gibi günlük işler için fiyat performans laptop alabilirsin. Mesela Casper Nirvana X500, Huawei Matebook D15 iyidir. Ofis ve öğrenci laptobu olarak da geçiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi: