• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

LG G7? LG G7 Özellikleri Neler? LG G7 Ne Kadar? LG G7 Ne Zaman Piyasada?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
LG G7? LG G7 Özellikleri Neler? LG G7 Ne Kadar? LG G7 Ne Zaman Piyasada?

lg-g7-thinq-04.jpg

LG G7'nin uzunca bir zamandır beklenen yeni amiral gemisi telefonu LG G7 ThinQ resmi olarak tanıtıldı. Telefon, daha önce gelen söylentilerde de belirtildiği gibi, çentikli bir tasarıma sahip.

LG G7 ThinQ'nun yapay zeka özellikleriyle ön plana çıkacağını söylüyor. Hatta daha da ileri giderek, yeni amiral gemisi telefonunu "akıllı telefonlarda üçüncü çağın başlangıcı" şeklinde tanımlıyor.

LG G7 ThinQ, 6.1 inç büyüklüğünde QHD+ "Super Bright" LCD ekrana sahip. Bu çözünürlük, 3.120 x 1.440 piksel anlamına geliyor. Ekran, 1.000 nit parlaklık sunuyor.

Telefonun kalbinde, Qualcomm'un Snapdragon 845 işlemcisi bulunuyor. 64GB dahili bellek sunan modelde 4GB RAM yer alırken, 128GB'lık model 6GB RAM ile geliyor. Arka yüzdeki iki kamera 16 megapiksel çözünürlüğe sahip (f/1.6 ve f/1.9).Ön kameranın çözünürlüğü ise 8 megapiksel (f/1.9).

Boombox hoparlörlerin, rakip telefonlara göre çok daha iyi bir performans sunduğu söyleniyor. Mikrofonun ses algılama menzili ise, LG'nin açıklamasına göre bugüne dek görmediğimiz kadar fazla.

USB-C girişinin yanında, 3.5mm kulaklık girişi de LG G7 ThinQ'da kendine yer bulmuş. Telefonun bataryası 3.000mAh kapasiteye sahip ve telefon, kutusundan Android 8.0 ile çıkıyor.

LG G7, şimdilik telefonun fiyatı ya da ne zaman raflarda olacağı konusunda bir bilgi vermiş değil. Ama şurası bir gerçek; fiyat, LG G7 ThinQ'nun diğer amiral amiral gemisi telefonlara iyi bir alternatif olup olamayacağını belirleyecektir.

ALINTIDIR

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Samsung Note 8 elime alinca samsung yani ne beklersin diye baktim ama kullaninca abi bu samsung degil dedim :) Note 8 bir harika! Samsung s serisinden nefret etmiştim ama note serisini performans olarak cok begendim.

LG telefon isinmasina çare bulmasi lazim yoksa G15 ciksa yine tutmaz.

Şuan bana göre fiyat ve performansa bakacak olarsk xiaomi 7 en iyisi ama fiyattan bagimsiz performansa bakacaksak note 8 ;) Iphone x hikaye.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Lg türkiye piyasasından çekiliyor desek yeti. Media makrt fibi mağazalar bile satmıyır bu yüzden alacak dikkatli olsun. Bende samsung s7 edge kullanıyorum çok memnunum