• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

LibreOfis Paketinin Halefi ; FreeOfis 2018 (Linux/Windows/Mac)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Açıklama

SoftMaker FreeOffice eksiksiz bir ofis paketidir.SoftMaker FreeOffice güçlü ve hızlıdır ve Microsoft Office belgelerini kusursuz bir şekilde okur ve yazar. TextMaker kelime işlemcisi, hesap tablosu programı PlanMaker ve sunum yazılımı Presentations ile birlikte gelir.LibreOfis'in Microsoft Word,Excel dosyalarındaki uyumsuzluğu tek başına kaldıran ofis paketidir.Windows,Linux ve Mac desteği vardır.Yazılımı kurduktan sonra,Yardım Menüsünde "Lisansları Yönet" tıklayın.Açılan küçük nag ekranında, "Get your free product key now" (tr: Şimdi sana özel ücretsiz ürün kodunu al) butonuna basın.Açılan ek pencere de kendinize ait e-posta adresini yazın ve OK (tamam) butonuna basın.Kullandığınız e-posta servisinde (Gmail-Hotmail-YooMail) Gelen Kutusuna yada Junk (Gereksizler) Kutusuna bakın.Size gönderilmiş lisans kodunu yazılım açık olan lisans kodu bölümüne kopya-yapıştır ile aktarın ve ardından Tamam butonuna basın.1-2 saniyelik duraksamadan sonra ofis paketinin tüm kısıtlı özellikleri açılacaktır.Size gönderilen lisans kodunu saklayın ki bir sonra ki sistem kurulumundan sonra yazılım kurulumundan sonra , yazılımın lisansını otomatik etkinleştirebilirsiniz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ(Sistem: GNU/Linux Mint 19.3 MATE v1.22.2 x86

İndirilen deb paketinden kurma:
VUL2Os.png

RO3SSo.png

Yazılımın ilk kez çalıştırılması esnasında arayüz seçimi (Ribbon -Klasik Menü Seçimi)
Km0p9X.png

freeofis2018.png

--------------------------------------------------

Resmi Web Adresi :

Kod:
https://www.freeoffice.com/tr/

ARTIK NE MİCROSOFT OFİS (paralı) NEDE DANDİK LİBREOFİS (açık kaynak kodlu) PAKETİNİ KULLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ....!

Son düzenleme:

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
KONU GÜNCELLEMESİ :

Yukarıda linux dağıtımı GNU/Linux Mint İşletim Sistemin'de yazılımın deb paketinden kurulumu gösterilmiş, lakin;

1.Yasal beleş lisans alma
2.Lisanslama
................... gösterilmemişti tarafımdan

İmdi (şimdi) bunun nasıl yapıldığını resimli anlatımla aşağıda yaptım.Resimli anlatıma bakarak , sizlerde kendinize özel lisans anahtarı ile free (beleş) lisanslı ofis paketi sahibi olabilirsiniz.

Resimli Anlatım:

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

6.png
7.png
Not:

E-Postanıza gelen , size özel lisans anahtarını saklayın böylece bir daha ki ürün kurulumlarında/yükseltmelerinde aynı kodu defalarca kullanabilirsiniz.Yada yeni bir lisans anahtarı'da isteyebilirsiniz.Tercih sizin paşa gönlünüze kalmıştır.

Güle güle , iyi günlerde , hayırlı işlerde kullanın ofis paketinizi.....

Son düzenleme: