• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Logitech'ten Türkçe tablet klavye!

Üyelik Tarihi
29 Şub 2012
Konular
66
Mesajlar
158
MFC Puanı
240
Logitech, iPad ve Android temelli tabletler için tasarladığı yeni aksesuar koleksiyonunda yer alan Logitech Tablet Klavye ve Logitech Koruyucu Klavye’nin Türkçe versiyonunu piyasaya sundu.
Tablet kategorisinin giderek büyüdüğüne dikkat çeken Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Logitech olarak, tablet deneyimini zenginleştirecek ve kolaylaştıracak aksesuarlar geliştirmeye devam ediyoruz. iPad ve Android temelli tabletlerin her ikisi için de klavye, kulaklık, hoparlör gibi aksesuarlar içeren tablet koleksiyonumuza, şimdi de Türkçe tuş dizilimli klavyeleri ekledik. Bu sayede tabletinizle e-mail yazarken veya blog'unuzu güncellerken Türkçe karakterleri de rahatlıkla kullanabileceksiniz” dedi.


• Logitech Tablet Deneyimine Yeni Bir Boyut Getiriyor: LOGITECH TABLET KLAVYE
Geleneksel klavye ve laptop klavyesinin en iyi özelliklerini bir araya getiren Logitech Tablet Klavye, kolay kurulumu ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. Taşıma çantası, seyahat sırasında klavyeyi hasardan korurken, kullanım esnasında ise iPad için bir standa dönüşüyor.
Bluetooth aracılığıyla iPad'e kolayca bağlanan Logitech Tablet Klavye, çalışma masasında, kucakta ya da cihazdan 10 metre uzaklıkta kullanım imkanı sunuyor.

Logitech’in hem kılıf hem klavye özelliği taşıyan Koruyucu Klavye’si Logitech Keyboard Case, ZAGG ile birlikte iPad2 tablet için tasarlandı.
Üstün kalitedeki alüminyum kapağı ve yüksek yoğunluktaki dolgu malzemesiyle iPad 2'nin etrafını sararak ekranı ve kenarları kaplayan Logitech Koruyucu Klavye, iPad2 için ideal bir yol arkadaşı. Bluetooth bağlantısı kullanarak hızlı ve kolayca eşleşen klavye, hassas tasarımı ve gelişmiş tuşlarıyla çok daha konforlu bir yazma deneyimi sunuyor. Klavyenin arkasındaki boşluk dahili ayak vazifesi görerek iPad2 için dikey ya da yatay kullanım sağlıyor.
Logitech Koruyucu Klavye Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 103 $ + KDV
15148d1330950182-logitechten-turkce-tablet-klavye-logitech-keyboard-casejpg


15149d1330950182-logitechten-turkce-tablet-klavye-logitech-keyboard-case-fob_airportjpg


15150d1330950182-logitechten-turkce-tablet-klavye-logitech-tablet-keyboard_bty1_macjpg


15151d1330950182-logitechten-turkce-tablet-klavye-logitech-tablet-keyboard_ctg_a_macjpg
 
Üst