• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Londra'ya taşınan Aleyna Tilki, tişörtünü açarak peş peşe poz verdi

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
londra-ya-tasinan-aleyna-tilki-tisortunu-acarak-14424064_6562_amp.jpg

Kısa bir süre önce Türkiye'den Londra'ya giden şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından tişörtünü açarak verdiği pozları paylaştı. Tilki'nin pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Son günlerde müzik kariyerinde düşüşler yaşadığı ileri sürülen Aleyna Tilki, bir süreliğine Londra'da yaşama kararı aldı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan şarkıcı, Londra'da çektirdiği fotoğraflarını da takipçilerinin beğenisine sundu.

PEŞ PEŞE POZLARINI PAYLAŞTI
Instagram'da 2,7 milyon takipçisi bulunan Aleyna Tilki, tişörtünü açarak peş peşe verdiği pozları kalp emojisi koyarak paylaştı. Tilki'nin paylaşımı kısa sürede 90 binden fazla beğeni aldı.

"İKİ YILDIR ZOR BİR DÖNEM GEÇİRİYORUM"

Aleyna Tilki, Türkiye'den Londra'da gideceğiyle ilgili yaptığı paylaşımda "İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum. O yüzden pek bir şey üretmedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim. Aleyna geri dönecek, söz" ifadelerini kullanmıştı.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Şımarık velet.....!!!!