• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

macOS Sierra

LeGoLaS

Onursal Üye
Üyelik Tarihi
1 Ağu 2008
Konular
4,885
Mesajlar
16,422
MFC Puanı
15,720
macOS SierramacOS Sierra

Mac’iniz şimdi neler mi yapabiliyor? Sormanız yeterli.

Siri şimdi Mac’te. Ve masaüstü için özel olarak tasarlanmış yepyeni becerileriyle. Üstelik bu, Mac’inizi daha da akıllı yapan özelliklerden sadece biri. macOS Sierra ile en güzel fotoğraflarınızı yeniden keşfedin, aygıtlarınız arasındaki muhteşem uyumu mükemmel hale getirin ve depolama alanınızı en verimli şekilde kullanın. Kısacası siz Mac’inizle daha fazlasını yapabilin diye, Mac’iniz sizin için daha fazlasını yapıyor.


İşte büyük haber diye buna denir. En sevdiğiniz kişisel asistanınız şimdi her zaman her konuda size sadece bir tık uzaklıkta. iOS’taki pratikliğini Mac’inize taşıyan Siri, masaüstünde gerçekleştirdiğiniz günlük işleriniz için yepyeni yollar sunuyor.


Siz işinizi yapın, diğer işleri Siri’ye bırakın.

Mac’teki Siri, bir multitasking dahisi. Mesela bir belge üzerinde çalışırken, Siri’den iş arkadaşınıza o belgeyi göndermek üzere olduğunuzu söyleyen bir mesaj iletmesini isteyebilirsiniz. Hem de çalışmanıza ara vermeden.
Dosyalarınızın yerini Siri bulsun.

Dosyalarla çalışmak, Mac kullanmanın önemli bir parçası. Ve Siri şimdi bu işi çok daha hızlı hale getiriyor. O raporu nereye kaydettiğinizi hatırlayamıyor musunuz? Siri’den o hafta açtığınız belgeleri aramasını ve ardından yalnızca başlığında “yıllık” kelimesi geçen sonuçları göstermesini isteyebilirsiniz.

 
Üst