Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mafia Driver Omerta APK v1.1.2 Unlocked Modlu

Ukyo29

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    11 Haz 2014
  • Mesajlar
    1,555
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Mafia Driver - Omerta APK v1.1.2 Unlocked Modlu Full Android Oyun

Mafia Driver - Omerta APK v1.1.2 Unlocked Modlu | Boyut: 39,55 MB | Gereksinim: 4.0+

Hemen hemen hepsi aynı olan tüm park oyunlarndan sıkıldınız ve farklı bir oyun mu arıyorsunuz? 20. yüzyılın başlarındaki Chicago nostaljilerini geri getir ve en şaşırtıcı antika otomobillerin direksiyonuna oturup ve bir mafya sürücüsü olarak hayat deneyimini gerçekçi olarak yaşa!!

Mafya Sürücüsü: Omerta sizin hızınızı, reflekslerinizi ve sonuna kadar taktik yeteneklerinizi test edecek bir beceri sürüş ve park oyunudur. Inanılmaz ayrıntılı antika arabalar ve özgürce dolaşabileceğiniz çarpıcı, gerçekçi 3D şehir özelliği, Mafya Sürücüsü Omerta sizin mafya patronları tarafından size atanan görevlerle ilgili üç çeşit sunuyor:

Toplama - Bu görev türünde size ortakları toplayıp güvenli evlere ve gizli fabrikalara onları teslim etme işi verilir, patronunuz için sıradan görevleri uygulayan kişi olacaksınız. Araba üzerinde tek bir çizik olmadan oraya emin ellerde götürmek oldukça zorlu, hızlı ve uğraştırıcı bir şekilde mümkün olabiliyor.

Paket Teslim - Bir kamyona binin ve bir damla dökmeden, şehir genelinde içki kutularını teslim edin!

Polisten kaçın - Polisler sizin gibi adamların peşindeler ve mafya alem dağılımını engellemek için sürekli gözleri açıktır. Polis arabalarını önlemek ve mümkün olan en hızlı sürede hedefinize ulaşmak için dikkatle sürmek gerekmektedir.

Görevler mafya içinde siz yükseldikçe daha da zor hale gelmektedir ve sonunda gücün doruğuna çıkarak Al Capone arasına girerek zorlukğutam anlamıyla hissedersiniz.


OYUN ÖZELLİKLERİ:
- Dinamik trafik İnanılmaz gerçekçi 3D mafya kenti;
- Çarpıcı eski model araba koleksiyonu;
- Gerçekçi sürüş hissi ve deneyim;
- Kolay direksiyon ve pedallar kullanarak araç kontrolü;
- Çeşitli otopark ve dağıtım görevleri ile 24 farklı zorluk seviyesi;
- Zamana karşı yarış, zamanında kargo teslim ve polis devriyelerini önlemek;
- Bağımlılık yapan dinamik oyun;
- Sürükleyici gangster atmosferi;

 
Üst Alt