• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Magazinde bugün=}

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Güzel sözleriniz için teşekkür ediyorum @Pozitivizm hanım sizi görme bahanesiyle çıktığım yoldan bambaşka bir yola girdim oradan da pozitif ve fit biri olarak devam ediyoruz :D Katkılarınızdan dolayı bu çiçeği kabul ediniz ?:D
Teşekkür ederim mahcup oldum çok naziksiniz çiçeğiniz kabul edildi efendim?

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
@Simurg formumuzun guzel kalbli moderatoru cok sevdigi evcil anka kusuyla kameralararimiza poz verdi cok tatlisiniz canim ??

anime-girl-phoenix-flame-wallpaper-preview.jpg

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
Megaforum uyemiz @Gece uzun bir aradan sonra formumuza geri döndü daha cok ugramasi dilegiyle cnm bnm fazla ozletme kendini ?

be8fc48c0f91cfb0aca3632504da9d2b.jpg

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
Sevgili patronumuz @StigmatA imzasindaki meshur kedisine kitap okurken kameralara yakalandi kedinizi cokmu seviliyorsunuz sorusuna evet onu cok seviyorum oda beni cok sever diye sorumuza cevap verdi ??

Kapak-1.jpg

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Bak inan kitap okuyorum sadece kedi yerine kuşum var tepemde:))

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
Guzeller guzeli Yoneticimiz @Pozitivizm ve @fyself birlikte bir selfi cekinirken magazin habercilerine yakalandilar ? sevgilimisiniz sorusuna biz sadece arkadasiz cevabini verdiler .)

gratis-png-akira-takizawa-anime-desktop-manga-anime-pareja.png

Ardindan sessiz sakin bir yere gittiler @fyself cok begenerek aldigi kitabii @Pozitivizm ' e okurken bu guzel cifti magazin habercileri yine yalnız bırakmadılar ❤❤

Ve Son bugunluk bu kadar.

png-clipart-cartoon-couple-japanese-anime-cartoon-characters.png