• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Magazinde bugün=}

Nur

MFC Üyesi
Konular
397
MFC Puanı
40,960
Merhabalar megaforum magazin haberleri severleri .)))

Sevgili arkadaşımız @Pozitivizm uzun bir aradan sonda formumuza hızlı giriş yapmış bulunuyor kendisine çok kızmış olsanda geçti kızgınlığım umarım tekrar öyle bir hata yapmaz ve bizimle kalır uzun yıllar kafasını toplamış yine pozitifligiyle forma neşe katmış görünüyor hoşgeldin ccicegim

Ve yine bir kayıp haberi minik kusumuz @eiSy kayıplara karışmış bayadir forma giriş yapmıyor kendisini çok ozledim ben kendi adıma yokluğun çok belli ediyor Minnoşum geri dön

Formumuzun sakini @Anduril de uzun zamandır ortalarda görünmüyor her neolursa olsun öyle çekip gitmek olmuyor olsaydı ben çoktan gitmiş olmaliydim geri dön sende lütfen

Aramıza yeni katılan üyeler var ve biri öyle bir giriş yaptık inamazsiniz @Cileksepetlikiz sanki yıllardır forumda niki gibi çilek kız kendisi hoşgeldin aramıza çilek hanım

Sevgili patronumuz @StigmatA bugün izinli günü pazar olduğu için yan gelip yatmakta olsa gerek sesi soluğu pek çıkmıyor oda son msj taliplerinden biri hadi hayırlısı

Ve benim tatlım şekerim @PeriKızı iyi yüreklim can dostum bitanem senin güzel bir yüreğin varki kıymetini bilmeyenler utansın canimsin özledim en kısa zamanda görüşelim

Ve ve ve son msj kurtları @Ragnar ve @Escobar msjin.sonu görünmekte geliyor gelmekte olan 1. Bakalim kim bu şanslı kişi heyecanla sonu bekliyoruz yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Eeee olmazsa olmazımiz @Nur en incesi en comerdi sevecen ruhlu özel ve güzel üyemiz cahve çaylarımızı eksik etmeyen becerikli hatun seviliyosun iyiki varsın ♥️

@Sezen hatun bu aralar çok kayboldun ozluyorz seni arada gel laf çak, kafa at göz at yeterki biseyler yap sen sesiz durma alışkın değiliz biz buna canım seviliyorsun
Teşekkürler canım sende seviliyor sun

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,060
Ekli dosyayı görüntüle 19523
@Sezen ❤️❤️❤️❤️❤️ @Sindy 🧡🧡🧡🧡🧡 @Pozitivizm 💙💙💙💙💙 @Cileksepetlikiz 💜💜💜💜💜

Mega formun güzel kızları toplanmış nereye giyiyor böyle sezen hanım nereye giyorsunuz uzun zamandır sizleri goremiyorduk ulu dağa kayak yapmayı godiyorsunuz ? yoksa poziye uyup Maldivleremi gidiyorsunuz ☺️☺️😘😘
Poziye uyarsak paramız ancak uçak bileti almaya yeter :D biz Uludağ a kayaga gidelim öğle yemeğimi @StigmatA ya kitler beleşe getiririz hiç olmazsa :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150