• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Masaüstü hazır pc ve monitör

PickCell

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Dragos hazır kasa-ryzen5 3500x işlemci + rx550 4gb ekran kartı + 8gb Ram ddr4 + 256 GB m2 ssd + 600W güç kaynağı 5000 tl değer mi ve valoda kaç fps alır? Dragos 165hz 1ms monitör 1300tl alınır mı?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Dragos hazır kasa-ryzen5 3500x işlemci + rx550 4gb ekran kartı + 8gb Ram ddr4 + 256 GB m2 ssd + 600W güç

1.Amaç oyun ise , orta sınıf oyunları çok rahat kaldırır.
2.Amaç ofis ise , seviyenin üstünde bir sistem
3.Amaç multimedya ise, orta sınıf ile üst seviye arasında bir yerde olur sistem...

Ben senin yerinde olsaydım , biraz daha para biriktirip, diz üstü pc alırdım.Masaüstü sistemlerin devirleri gerilerde kalmaya başladı.Devir mobilite dönemi....

PickCell

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Dragos hazır kasa-ryzen5 3500x işlemci + rx550 4gb ekran kartı + 8gb Ram ddr4 + 256 GB m2 ssd + 600W güç

1.Amaç oyun ise , orta sınıf oyunları çok rahat kaldırır.
2.Amaç ofis ise , seviyenin üstünde bir sistem
3.Amaç multimedya ise, orta sınıf ile üst seviye arasında bir yerde olur sistem...

Ben senin yerinde olsaydım , biraz daha para biriktirip, diz üstü pc alırdım.Masaüstü sistemlerin devirleri gerilerde kalmaya başladı.Devir mobilite dönemi....
Teşekkürler ancak oyun amaçlı aldığım için masaüstü alıyorum. Ayrıca büyük ekran seviyorum ve görüntüsü hoşuma gidiyor. Tekrardan cevabın için teşekkür ederim iyi günler.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Teşekkürler ancak oyun amaçlı aldığım için masaüstü alıyorum. Ayrıca büyük ekran seviyorum ve görüntüsü hoşuma gidiyor. Tekrardan cevabın için teşekkür ederim iyi günler.
Ben teşekkür ederim....Şu sıralar dolar kuru düşüş eğiliminde almanızın tam zamanı ve bir de, alım zamanını, Temmuz-Ağustos ayı arasına denk getirin (çünkü bu aylar'da insanlar tatilde oluyor pc alımları daha çok dizüstü şeklinde artış gösteriyor.Kim tatile giderken yanına koskoca masaüstü sistemini alır ki....! :) )

• Beğen
Tepkiler: Nur

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Madem Oyun amaçlı bir sistem almayı düşünüyorsun , bir katkı'da benden gelsin sana.

Yukarıdaki adres'de Windows Sistemlerini nasıl kayıt defterinden Hızlandıracağı anlatılmıştır (pdf dosyası) ayrıca ;

https://www.megaforum.com/konu/windows-isletim-sistemleri-icin-pratik-kullanim-ipuclari.711271/

konusuna bakabilirsin (günlük dinamik güncelleştiriliyor tarafımdan)

Bu konular 25-27 yıllık Windows İşletim Sistemleri kullanım tecrübesinin dışa vurumu , yansımasıdır.Tecrübe aktarılmadığı sürece sadece çöp bilgidir.

• Beğen
Tepkiler: Nur