• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MasterChef’te elenen isim belli oldu! İşte MasterChef Türkiye’de veda eden isim…

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
masterchef-elenen-isim_16_9_1576908027.jpg

MasterChef'te elenen isim Batuhan, Ekin ve Alican arasında oynanan oyun sonrasında belli oldu. Eleme adayı yarışmacılar perde pilavını en iyi şekilde yapmak için yarıştı. Adım adım finale yaklaşan yarışmanda dün akşam Acun, Beyaz, Seda Sayan ve Murat Boz rüzgarı esti. MasterChef yarışmacılarına rakip olan ünlü isimlerin kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Peki MasterChef'te elenen isim belli oldu mu? İşte MasterChef'te kim elendi sorusunun yanıtı...

MasterChef'te bu hafta eleme potasına yer alan isimler Batuhan, Ekin ve Alican oldu. Yarışmada şampiyonluk için favoriler arasında yer alan üç isimden biri MasterChef’e veda etti. Eleme potasında elenen yarışmacı olmamak için yarıştığı gecede ünlüler masası eğlenceli dakikalar yaşattı. MasterChef'te ünlüler takımında Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Acun Ilıcalı, Murat Boz, Saadet Özsırkıntı yer aldı, Beyazıt Öztürk takımın kaptanlığını üstlendi.

MASTERCHEF ELENEN İSİM: BATUHAN

MasterChef'te eleme yarışmasında potadaki isimler perde pilavı yaptı. Fırında hassas şekilde pişmesi gereken perde pilavını en kötü yapan isim olan Batuhan yarışmadan elendi. Alican ise son finalist oldu.

MASTERCHEF SON 4 BELLİ OLDU

Eleme potasındaki üç yarışmacı arasında oynanan eleme oyunu sonrasında MasterChef'te finale kalan son iki kişi belirlendi. Hafta içi finale kalan iki kişi Güzide ve Cemre olmuştu. Eleme oyununda Ekin, en başarılı tabağı yapan kişi olurken Alican MasterChef'te finale kalan son kişi oldu. Böylece 2019 MasterChef Türkiye finalistleri Cemre, Güzide, Ekin ve Alican oldu.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Ben şok batuhan iyi yemek yapıyordu valla