• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mavi Ekran Sorunu

sqayx

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
[ ÇÖZÜLDÜ ]

Masaüstünde bulunan bir tarayıcı vardı , onu IObit Uninstaller ile güçlü kaldırma yaptım ( opera uygulamasına sağ tık yaptım
bilgisayarda bulunan IObit Uninstaller dan dolayı sağ tık da güçlü kaldırma yazıyordu tıkladıktan bir süre sonra mavi ekran aldım , ilgili görsele bakarak soruna yardımcı olursanız sevinirim , ( bundan uzun zaman önce bir kere daha böyle bir hatayla karşılaştmıştım aynı mavi ekran hatası mı onu tam hatırlamıyorum ama yine aynı şeylerden dolayıydı sanırım o zaman bir şekilde çözmüştüm ama şimdi hatırlamıyorum nedir nasıl yapılır )

https://hizliresim.com/dvO5JL

Ekli dosyalar

• IMG-20190127-WA0018.jpg
    IMG-20190127-WA0018.jpg
    7.9 KB · Görüntüleme: 5

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
yazan yazıyı şuan okuyamıyorum okunmuyor ama opera yı kaldırdın diye bu hatayı almazsınki. güvenlik kipinde çalıştır pc ni sonra normal kapat aç yada pc açılırken f8 e basıp orda sistemi geri yükleyebilirsin.

sqayx

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Hızlı resim linki bıraktım bakabilir misiniz

sqayx

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Teşekkürler şuan çözdüm olayı f8 den , son güvenilir Windowsa geri başlattım

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
zaten bu yöntemle olmasaydı pc tamircisine götür diyecektim.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Hard disk in vadesi doluyor. Zaman geçmeden dosyalarını yedeklemeye çalış :sigara

sqayx

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
8 yıllık bilgisayar bea dayı :) yaza işe girip yenileyecem inşaallah