• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mega Rank - ( Deneme )

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
MyNaK ın ömrünü yidiniz rank da rank diye :D bagla panolarına 2-3 ışık yansın sönsün bunlara :D hec bişey begenmiyonuz aaaaaaaaa :D

MyNaK

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
100
MyNaK ın ömrünü yidiniz rank da rank diye :D bagla panolarına 2-3 ışık yansın sönsün bunlara :D hec bişey begenmiyonuz aaaaaaaaa :D

Valla ne yalan söyleyeyim en son o olacak rastgele kafama göre ve gruplarla bi rank seti atıp kapatıcam konuyu :D bir haftadır içim dışım rank oldu :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
döşe led ışıkları ranklarına şikayet edene de aaa kaçak varmış de 100 akımı ver bi titret bak bir daha rank diyorlar mı :D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Maşallah 31 sayfa rankları mı tartışıyorsunuz Allahtan herkes rank da fikrini belirtsin dedik. Siyaset meydanı gibi olmuş bakalım ne çıkacak :))) MyNaK kardeşim başını çok ağrıtıyorlar mı bari

MyNaK

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
100
MyNaK , bunlar renkler. Fakat grafiker Bordo da karar kılındı olmadı ona yakın bir rengede board admin yaparsın üstad.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normal Üye rengi ile yorumcu üye rengi aynı olduğu için Normal üye guruplarının rengini değiştirmiyorum siyah kalıyorum yapmaya başladım birazdan güncel halini yollarım

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Ben niye göremiyor rankları :)
Yüreğine sağlık usta :)