• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Kınama Alanı

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Bu forumdan ayrılıp, başka foruma gidenleri kınıyorum!

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
İnsanları foruma kusturenleri kınım kınım kınıyorum

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
StigmatA seni kınıyorum aklın kötülüğe çalışıyor

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Pisadam seni kınamak yetmiyor kıyma kıyma edip gerek etine kebap pişirmek gerek :D

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Forumu boslayan herkesi kınıyorum

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Forumla ilgilenmeyenleri kınıyorum.

alemdar1227

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Bir bütün olarak insanları ve insanlığı kınıyorum. HAtta bir adım daha ileri götürerek yazıklar olsun diyorum. Kendim dahil bütün insanları özellikle erdemden uzak yaşayan bencil ve menfaatçi bütün insanlara yazıklar olsun diyorum. İnsan olmak gibi büyük bir kusura ve yanlışa sahip olan herkesi kınıyorum.

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
Foruma gelmeyenleri uzaktan bakanları kınıyorum

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Başka forumlara gidenleri kinayayim

alemdar1227

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Öncelikle uzun bir yazı yazıyorum ve forumu yenidn canlandırmak için bütün forumdaşlarımın yazının tamamını okumasını istiyorum. YEni üyeyim ama moderatörler iletimi silmeyin.

Türkiyede forum kültürü ne yazıkki yavaş yavaş ölüyor ve bundan ben çok üzüntü duyuyorum. İnsanlar gittikçe forumlardan uzaklaşıyor. Şu an nerde o eski forumlar desek tam yerine söylemiş oluruz. Özellikle whatsapp denilen şeyin yaygınlaşması artık forumları iyice öldürdü. O yüzden whatsapp'ı kınıyorum. Forum dediğimiz olay çok güzel bir olay. Ben sadece bu forumda değil uzun süredir başka forumlarda da bulunuyordum ve gerçekten forum kültürü dediğimiz olay çok yüce bir olay. İçinde olmayanlar bilemez ama forumlar gerçekten insan hayatına çok faydalı bir olay. GEnelde olarak Türkiyede diğer forumların ve forum kültürünün ölüyor olması da gerçekten çok kötü bir şey. Bizim bir şeyler yapıp forum kültürünü yeniden canlandırmamız lazım. Bir şeyler yapmalıyız. Forum kültürünün ölüyor olmasını izleyemeyiz. Kınamaktan öteye geçip işe yarar bir şeyler yapmalıyız. Buradan diğer üyelere ve moderatörlere sesleniyorum. Forumu yeniden canlandırmak ve Türkiyede forum kültürünü yeniden uyandırmak için bir şeyler yapılmalı. Forumların geleceği için hep birlikte çalışmalıyız. Bunun için ayrı bir konu açılmalı.

Okuduğunuz için teşekkürler buradan bir şeyler yapacak olanlara şimdiden teşekkür ediyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
İsraili - Abd yi kınıyorum!

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Evli kadınlara bile bile asılan adileri kınıyorum :)

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Bu günkü kınamalarım size gelsin :D

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Bu günkü kınamalarım kınamaktan çekiniyorlar ??