• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Kınama Alanı

Forum

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
40
Kınamak istediğiniz her ne varsa buradan kınayabilirsiniz. :wink:

İlk Kınama: Asosyal, bilgisiz ve cahil herkesi kınıyorum.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
gereksiz insan
Seni kınıyorum bir tek

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Kalp kıranları sonra da hiçbir şey olmamış gibi davrananları kınıyorum.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Kendini bir şey sanan insanlar sizleri kınıyorum

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Kendimi kiniyom inandigim icin

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Foruma sırf reklam yapmak için üye olanlar sizleri kınıyorum

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
İnsanları cahil bilgisiz diye sınıflandıran herkesi kınım kınım kınıyorum

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
güzel bir bölüm..Foruma forumda kimsecikler yokken mılet sohbet keyif havalarında gezerken emek verip 17 saat gece gündüz burda konu açıp (bilenler gayet çok iyi bilir). çalısanın sebep ne olursa olsun gittikten sonra zaten emek ve hak yenilmiş üstünede açtıgı konuları silmek kilitlemek kendileri açmış gibi göstermek taklit etmek düpe düz sahtekarlıktır kıskançlıktır emeğe saygısızlıktır .yapan kişi yada kişilere söylüyorum siz de burda emek veriyor yada emek verdiğinizi sanıyorsunuz gün gelir aynı şey sizin içinde yapılır elbet.yazıklar olsun . şiddetle kınıyorum...saygıyı hak edenlere saygılar...

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Beni kınayanı kınıyorum. :)

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Hani emek diyenler konu yükseltmesi vs diyenlere cevabım :) kendilerinin de aynı konuları tekrar açmaları ve gelip burada laf ebeliğine soyunmaları beni acaip güldürüyor :) Saygılar :D kınamıyorum çünkü değmezler..

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Hani emek diyenler konu yükseltmesi vs diyenlere cevabım :) kendilerinin de aynı konuları tekrar açmaları ve gelip burada laf ebeliğine soyunmaları beni acaip güldürüyor :) Saygılar :D kınamıyorum çünkü değmezler..

zamanımızda açılan konular tekrarı var yada aynısı var diye açmadık zaten =)) aynı konu varsa emeğe saygı dedik :)) neyin havasını soluyonuz anlamadım herkes biliyorki açılan her konu nokta dahi denetimden geçti öyle açıldı ..olmayan konuları açtık :=)) bilen biliyor gören görüyor boş konusmuyoruz:)

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
zamanımızda açılan konular tekrarı var yada aynısı var diye açmadık zaten =)) aynı konu varsa emeğe saygı dedik :)) neyin havasını soluyonuz anlamadım herkes biliyorki açılan her konu nokta dahi denetimden geçti öyle açıldı ..olmayan konuları açtık :=)) bilen biliyor gören görüyor boş konusmuyoruz:)

Sen kendince haklı oldugun konular var ama arsive tasırken gördüğümüz de var aynı olmasa neden taşınsın? Biz o kadar konu incelemesi yapıyoruz cogu aynı acılan konular denk geliyor. Sizlerinde gözden kacırdıgı oluyormuş yani ;)

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
haksız konuda zaten kendimi savunmam..herkes kendini ve yaptıkiarını yaptığı işide bilir..neyse diyorum olmuşa ölmüşe çare yok

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Arkadaşlar benzer konu açmalar her zaman yaşanan sıkıntılardandır. Ben 90'lı yıllardan beri forumlarla uğraşırım. Mutlaka aynı konular açılabilmekte ve bu bazen bir sorundan (forumun kendisinden) bazen de konu açanların dikkatsizliği veya kolaya kaçmasından dolayı olmaktadır.

Bunları bahane edip birbirinizi üzecek kelimelerden kaçınmanızı tavsiye ederim.

Forumdan veya forumdaki hehangi bir şeyden sıkıntı yaşayan biri var ise Öncelikle forum sahibinle irtibata geçip sıkıntısını dile getirir, eğer çözüm bulamazsa bir daha foruma girmez sıkıntısı biter.

Bu şekilde birbirlerini üzenleri esefle kınıyorum.....

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Kınıyorum Sezen mmmm hiç beni özlememiş