• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Nur

MFC Üyesi
Konular
397
MFC Puanı
40,960
Nasılsınız bakalım iyisinizdir inşallah

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Gecen bi teyze safhasindaki akrabam telesatis reklaminda telefon görmüş. Iste telefonu pazarlayan adam tel şöyle guzel boyle guzel su ozelligi var bu fonksiyonu var falan neyse. Teyze de bakmış telefon isiklar altinda gicir gicir görünüyo. Bu hemen kaniyo güzelliğe ve meth'e tabi ve sipariş vermiş. Sonra kargo geliyo iste neyse bu kutuyu alıyor acmaya basliyo heyecanla.lan sonunda guzeline sahip oldum diye. Icinden o saatlerce övülen telefon cikacak diye bekliyo garibim tabii ki. Bi aciyo telefon dandigin alasi. Eine aliyo açayım diye zar zor aciliyo. Sim karti yerlestirmesi yarim saat surmus. Neyse telefon acilmis nihayetinde lakin arama yapmıyor sebeke cekmiyo sorunlu.
Yani diyeceğim hayatinizda oyle şekle semale güvenip kanmayin. Kutudan ne cikacagi belli olmaz. Hem cebinize hem akliniza zeval kalir...

Şüheda

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
7,320
@RuHuMDaKiöKüZ çok güzel bir anektod.. ilginç ama dün ben de kendimi bu hikayedeki teyze gibi hissettim, ne çabuk elimde patladı diye saatlerce kendime gelemedim. Sonrasında kendimi toparladım ve hayırlısı buymuş diyip geçtim.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Gecen bi teyze safhasindaki akrabam telesatis reklaminda telefon görmüş. Iste telefonu pazarlayan adam tel şöyle guzel boyle guzel su ozelligi var bu fonksiyonu var falan neyse. Teyze de bakmış telefon isiklar altinda gicir gicir görünüyo. Bu hemen kaniyo güzelliğe ve meth'e tabi ve sipariş vermiş. Sonra kargo geliyo iste neyse bu kutuyu alıyor acmaya basliyo heyecanla.lan sonunda guzeline sahip oldum diye. Icinden o saatlerce övülen telefon cikacak diye bekliyo garibim tabii ki. Bi aciyo telefon dandigin alasi. Eine aliyo açayım diye zar zor aciliyo. Sim karti yerlestirmesi yarim saat surmus. Neyse telefon acilmis nihayetinde lakin arama yapmıyor sebeke cekmiyo sorunlu.
Yani diyeceğim hayatinizda oyle şekle semale güvenip kanmayin. Kutudan ne cikacagi belli olmaz. Hem cebinize hem akliniza zeval kalir...
Görünüşe aldanıp kendi hayatınızı, zamanınızı heba etmeyin demenin başka yolu olsa gerek..
Görünüşte çok güzel, yakışıklı, cool ,konuşmaya başladıktan sonra tamamen fiyasko olabilir evet mantıklı??

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Insan bu hikayedeki hangi taraf olduğundan iki taraf icin de eminse sorun yok guzel insanlar.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Güvenilir yerlerden alışverişyapsanıza ?

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Bu akşam ki kahveniz bende olsun gençler ve kendini genç hissedenler :))

@Pozitivizm @Tokyo @Sindy @Cindy @saphira @Şüheda @bjorn @Sezen @Satürn @StigmatA @Satürn @-Ruhefza-

dibek-kahvesi-nasil-yapilir-one-cikan.jpg

rixper

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
4,810
şöyle sade bi neskafe olsa yarım kupa, dışarıyı izleye izleye içilirdi .

olsun biz de tek içeriz. ısmarlarız gelenede bu yazının altına ???

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210

rixper

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
4,810
ben bugün çok kahve içmedim bir eksiklik hissediyorum gibi geliyor, sade kahve en güzeli ama