• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Sorma ya ... Yazdığım şeyin konuyla ilgisi yok.?
Ne alaka dedirten cinsten?
Çok önemli bişey yazmadım ama... Zaten burda kurufasulye gibi takılıyorum genelde...
Kendim yazıyorum kendim okuyorum???

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Sorma ya ... Yazdığım şeyin konuyla ilgisi yok.?
Ne alaka dedirten cinsten?
Çok önemli bişey yazmadım ama... Zaten burda kurufasulye gibi takılıyorum genelde...
Kendim yazıyorum kendim okuyorum???
yoo bizde okuyoruz yazdiklarini .)) deme oyle kuru faSulyede bir nimet sonucta alinmasin sana ?

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
yoo bizde okuyoruz yazdiklarini .)) deme oyle kuru faSulyede bir nimet sonucta alinmasin sana ?
Yani söylediklerime karşı teselli etmek için söylediğin şeylere gülsem mi ağlasam mı bilemedim ?
Kuru fasulye olduğum için değil, kuru fasulye nimet olduğu için üzülmemem gerektiğini düşünüp rahatlamaya çalışmam benim için çok üzücü??

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Yani söylediğine karşı teselli etmek için söylediğin şeylere gülsem mi ağlasam mı bilemedim ?
Kuru fasulye olduğum için değil, kuru fasulye nimet olduğu için üzümemem gerektiğini düşünüp rahatlamaya çalışmam benim için çok üzücü???
Değdiğini iki kez okudum anlamak icin :D

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Aslında çok kolay biriyim. Çok sıcak ve enerjik iletişim kurabilen birisiyim. Ancak burada herkes samimi olduğu insana gönderme yapma üzerine mesajlaşma olduğu için o grubun içinde değilsen genelde solo takılıyorum...
Ama bende buna alıştım .. kafama göre takılıyorum öyle???

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Burdaki insanlar birbiri yıllardır tanıdığı icin ister istemez samimiyet oluyor sayili bir kac kisi var zaten insanin guvenip konuştuğu .)