Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Megaforum'da Üç Adım'da "Forum Konusu" Oluşturma

Ayamutura

Moderatör
Moderatör
  • MFC Puanı
    6,470
  • MFC Seviyesi

Merhabalar

Aşağıdaki adımlar "[email protected]" üyesinin kendi stilidir.Herkes böyle yapmakta zorunda da değildir,zira her yiğidin ve zeyna'ın yoğurt yemesi farklı olur.

Adım -1 :

Oluşturulacak konu hakkında anahtar sözcük öbeklerinde , forum içinde arama kutucuğunu kullanarak bir aratma işlemi icra edilir.Amaç (hanımların deyimi ile) "pişti" olmamaktır yada genel forum termolojisi yönünden "Food" yapmamaktır.

Ekran görüntüsünde @Ayamutura adlı bir forum kullanıcısı, oluşturacağı konu için bir anahtar sözcük öbeği girer.Ve Sadece konu başlıklarına bakar tek tek her sayfayı aşağıdan yukarıya, yukarıdan aşağıya inceler ve işlem minimum 5 dk sürer.

1.png

Adım-2:

Türk Dil Kurumunun oluşturduğu belge olan imla klavuzunu açıp halde Windows görev çubunğun'da minimize halde tutar ve konu oluşturma sırasında kelimlerin okunuş ve anlamlarını göz önünde bulundurur.Amaç yanlış anlaşılmaların önüne geçmektir.

2.png

Adım -3 :

Son adım olarak konunun "taslağını" oluşturur ve her taslağının aday konu başlığını şifreler böylece hatırlaması kolaylaşır konunu tekrar'dan.

3.png

Sonuç:

Bu entresan sıradışı forum konusu /konular oluşur.....! /oluşturulur....!

Cann

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    6,050
  • MFC Seviyesi

Dam diyecekken samanlık derim ben konu açmayayım şimdi 😄🤣

eiSy

ι̇ηѕαηℓαя, ιηѕαηℓαяıη ιçιη∂є, ιηѕαηα нαѕяєт уαşαя
Moderatör
  • MFC Puanı
    10,750
  • MFC Seviyesi

Bilgili paylaşım için teşekkürler.

Ayamutura

Moderatör
Moderatör
  • MFC Puanı
    6,470
  • MFC Seviyesi

NOT:

5.png
Bir SEO taktiği daha ;

1.Bir Google Arama Kutucuğu açın
2.Kutucuğa megaforum sözcüğünü yazın.
3.Çıkan arama kayıtlarından forum'a giriş yapın.

Bu hile forum'u Google İndeks Sıralamasın'da üst sıralara sıçramasına neden olacaktır.

Cann

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    6,050
  • MFC Seviyesi

Moderatör olmuşsun sevmediklerini banlarsın falan aman 😄

Ayamutura

Moderatör
Moderatör
  • MFC Puanı
    6,470
  • MFC Seviyesi

Moderatör olmuşsun sevmediklerini banlarsın falan aman 😄
Moderatörlük ,

*bir forum'da aldığı/üstlendiği forum alt bölümünün günlük bakımını yapma, (açılan forum konularını okuma/imla yönünden düzeltmeler yapma/ yada konu illegal ise, konuyu forum'dan kaldırma ve yönetime kaldırılan konular ile ilgili izahatlar verme (kısa özet raporlar) ve illegal konu açan üyeyi uyarma)

*yeri geldiğinde inandığı ve kullandığı unsurlar'dan örnekler oluşturma(konu açma)

*bazen'de sessizliğe bürünme (hayalet modunda sistemi gözetleme)

bunlar'dan ibarettir.

Banlama yetkisi bana verilmemiştir/inşallah hiçbir zaman da verilmez, çünkü banlanmak kadar kötü bir duygusal hüzün yoktur.Zaten böyle bir yetkim olsaydı bile "bir düşmanım dışında(daha buraya üye olmadı)" hiçbir üyeye karşı asla kullanmaz, sorun çıkarttan üyeyi direkt önce Allah'a sonra da yönetimin insafına bırakırdım.

Moderatörlük, üye banlama silahı değil, üye kazanma fırsat penceresi olmalıdır.Ayrıca geçerli bir nedenin olmadığın sürece sebepsiz yere bir forum üyesini keyfine göre banlamak, Moderatörlük görevini ve yetkilerini kötüye kullanmak ve de yönetimin güvenini suistimal etmektir.

Üst Alt