Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Megaforum'un Görsellik Açısından Rankının Dünya Klasmanında Ölçtürülmesi

Ayamutura

Özel Üye
Özel Üye
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    1,424
  • MFC Puanı
    3,260
  • MFC Seviyesi

Açıklama:

Rank Öçme.png

Bu siteye web sitenizin forum'un URL'sini yazın. ANALYSE düğmesine tıklayın. Site bir dakikadan az bir sürede sitenizi analiz edecektir.

Web sitenizi bu yapay zeka motoruyla analiz ettiğinizde, web sitenize bir çekicilik puanı verir ve web sitenizi kaç kullanıcının beğenmesi beklendiğini söyler. Genel görsel puanın yanı sıra, sitenizin görsel görünümü ve görsel netliği puanı da verir.

Bu yapay zeka algoritmasına sahip web sitesi, genel görsel puan, web sitenizin çekiciliğini gösterir. Görsel Görünüm ve Görsel Netlik puanları, kullanıcıların web sitenizin güvenilirliği ve kullanılabilirliği konusundaki seçeneklerini ifade eder. Görsel puanın yanı sıra, bu aynı zamanda web sitenizi görsel olarak nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda ipuçları sunar ve benzer puana sahip analiz edilmiş web sitelerinin bir listesini gösterir.

SONUÇ:

Web Site Rank Ölçme.png

Forum'un görsellik açısından dünya sırlamasında her 100 kişiden 96 'sının ziyaret etme olasılığı yüksek olan forum sitesi...

Web Adresi :
Kod:
https://myraah.io/index.php/visualmind

Not:​


Dış görünüş (Visual Appearance) : Yüzdesel değer ne kadar yüksek ise , web sitenin farkında-lığı artar.

Görsel Netlik (Visual Clarity) : Yüzdesel değer ne kadar yüksek ise , web site'de bir şey aramak zorlacaktır.Bundan dolayı arama kutucuğunun olması çok önemlidir ve gereklidir.

 
Son düzenleme:
Üst Alt