• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhaba

Rasyonalitik

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
50
Sosyal medya alışkanlıklarından kurtulmak için kendimi forumlara verdim. Yani bir nevi azaltarak bırakma çabası içindeyim. O yüzden burada da kayıt açtım.
Eskiden interneti bilgi kaynağı olarak kullanır, profesyonel bir yazar, grafiker, animasyon modelleyici, yazılımcı birikimi edinirdim. Bu arada müziğinden grafiğine kitaplarına dalıp kaybolduğum onlarca uygulama ile keyif alırdım.

Derken sonuç; son 20 senedir profesyonel bir sosyal medya kullanıcısı olduğumu farkettim. Önce onu sonra forumları terkedip daha sonra da vakit yeterse ömür devam ederse ilgi alanlarıma, rengarenk hobilerime dönmeye niyetliyim.

Bu arada sosyal medyadan kötü bir birikimim var. Kimseyi bir kimlik ile görme alışkanlığım yok. Herkes bir nick ve hepsi mor renkli insanlar. Bakalım bunları da çözebilecek miyim.

Not: Sosyal medya hesaplarımı kapatalı ve geri dönmeyeli 1 yılı geçti. Yani bu forum benim için ilk adımlar değil ;)

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Merhaba yeni sosyal ağlardan kaçıp foruma eski sosyal ağlara hoşgeldin ??

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
aramıza hoşgeldin

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Hoş geldiniz, herşey gönlünüze göre olur inşallah.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Aramıza hoşgeldiniz

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
Merhaba @ırmak aramıza hoş geldin keyifli forumlar dilerim..

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@Rasyonalitik, öncelikle merhabalar

yani hem kayıt olup, hem elveda dermiş gibi bi haliniz olmuş ? :roflmao:

forum forum geziyorsunuz.. biraz orada.. sonra burada.. yani belki kısa süre sonra başka yerde :roflmao: ?

hem hoşgeldiniz, hem de güle güle demek istedim şimdiden..

:)??