• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhabalar, bir konuda yardımınızı rica edebilir miyim?

Oswin

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
40
Merhaba arkadaşlar,
Ben yüksek lisans öğrencisiyim, mezun olabilmem için tamamlamam gereken bir ölçeğim var ancak korona zamanı olduğu için hiç kimseye ulaşamıyorum en son internet üzerinden doldurma yolunu seçtim :( 3 dakikanızı ayırabilirseniz çok mutlu olurum. Tek kriter 18-25 yaş arasında olmak. Ölçeğin konusu ise algılanan kontrol, eğer ölçeğe dair geri bildirim ve önerileriniz olursa da dikkate alacağımı bilmenizi isterim. Hepinize çok teşekkür ediyorum ve tabi ki hoşbuldum :)

Link: https://docs.google.com/forms/d/1vQTn5MnxaE1c2MGHYx2jwbAtu51GHZfknegc0wY42WE/edit

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz @Oswin

Forum kurallarına göre aktif link paylaşımı yasak fakat sizin yüksek lisans mezunu olabilmeniz için sanıyorum bir anket bu yüzden linki açık bıraktım.

Maalesef ben 25 yaşını geçkin biriyim yoksa doldurur size destek olmaya çalışırdım ama forumda 18-25 yaş arası arkadaşlarımız mutlaka katılıp size destek olacaklardır diye düşünüyorum.

Başarılar diliyorum.

Oswin

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
40
Merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz @Oswin

Forum kurallarına göre aktif link paylaşımı yasak fakat sizin yüksek lisans mezunu olabilmeniz için sanıyorum bir anket bu yüzden linki açık bıraktım.

Maalesef ben 25 yaşını geçkin biriyim yoksa doldurur size destek olmaya çalışırdım ama forumda 18-25 yaş arası arkadaşlarımız mutlaka katılıp size destek olacaklardır diye düşünüyorum.

Başarılar diliyorum.
Öyle mi, bilmiyordum, umarım çok kişiye ulaşabilirim. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bu konuda yaş dolayısıyla bende yardımcı olamayacağım @Oswin
Umarım istediğin sonucu elde edebilirsin..

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
İlk müsait zamanımda katılım göstereceğim, başarılar.

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Yaşım uyuyor, katılım göstereceğim uygun bir zamanda.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Merhaba arkadaşlar,
Ben yüksek lisans öğrencisiyim, mezun olabilmem için tamamlamam gereken bir ölçeğim var ancak korona zamanı olduğu için hiç kimseye ulaşamıyorum en son internet üzerinden doldurma yolunu seçtim :( 3 dakikanızı ayırabilirseniz çok mutlu olurum. Tek kriter 18-25 yaş arasında olmak. Ölçeğin konusu ise algılanan kontrol, eğer ölçeğe dair geri bildirim ve önerileriniz olursa da dikkate alacağımı bilmenizi isterim. Hepinize çok teşekkür ediyorum ve tabi ki hoşbuldum :)

Link: https://docs.google.com/forms/d/1vQTn5MnxaE1c2MGHYx2jwbAtu51GHZfknegc0wY42WE/edit
@Oswin hoşgeldin;

Ben beya bir yaşlıyım ama @Sezen var 18'lik çıtır :D 100 yaşındayım derse inanma:D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
bende yaşa takıldım bak:) Umarım gönlünce olur

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı