Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microsoft Band 2 Tasarımı

Enes

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    17 Ağu 2014
  • Mesajlar
    1,614
  • MFC Puanı
    865
  • MFC SeviyesiAkıllı saatler kadar giyilebilir teknoloji alanında popülariteye sahip olan akıllı bileklikler, Microsoft tarafından da ürün haline getirilen teknolojilerden olmuştu.

Microsoft Band isimli akıllı bilekliği ile giyilebilir teknoloji alanına adım atan Microsoft, yeni modeli Microsoft Band 2’yi duyurmaya hazırlanıyor. Tahmin edilen çıkış tarihi öncesinde ise, Microsoft Band 2’nin, tasarım detayları ile ilgili görüntüler sızdırıldı!

Microsoft Band 2’nin, yeni tasarımı!
Yayınlanan görsellerden anlaşılacağı üzere Microsoft, Microsoft Band 2 modeli için daha şık bir tasarım anlayışı belirlemiş.

Bununla beraber kavisli bir ekran tercih edilmiş olduğu anlaşılan Microsoft Band 2, öyle görünüyor ki spor alanında olduğu kadar günlük kullanım için de tercih edilebilecek bir ürün tasarımına sahip olsun istenmiş.

Microsoft Band 2’nin, çıkış tarihi!
Sızıntı görsellere ek olarak Microsoft Band 2’nin çıkış tarihi olarak ise Microsoft’un, 6 Ekim 2015 tarihinde düzenleyeceği büyük etkinlik kapsamında duyurulan ürünlerden olacağı dile getiriliyor. Tasarım detaylarına ek olarak Microsoft Band 2’nin, teknik özellikleri ile ilgili ise bir bilgi aktarılmış değil.
 
Üst Alt