Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microsoft Corp.'un Selfi Programı : Microsoft Selfie 2.0

TRWE_2012

Moderatör
Moderatör
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    3,420
  • MFC Puanı
    7,850
  • MFC Seviyesi

Açıklama:


Microsoft Selfie, adından da anlaşılabileceği üzere özçekim fotoğraflarıyla ilgili bir uygulama. Özçekim fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenizi sağlayan uygulama şimdilik sadece iOS platformunda bulunuyor. Aslında güncelleme yerine uygulamanın Android tarafına gelmesi bekleniyordu ancak Microsoft onun yerine uygulamaya yeni özellikler kazandırdı.

Microsoft Selfie 2.0 olarak güncellenen uygulama yeni bir arayüz ile karşımıza çıktı. Eskiden sadece resim boyutu ve parlaklık ayarı içeren uygulamada artık yeni özellikler var. Eklenen yeni özelliklerden ilki fotoğraftaki gürültüyü, karıncalanmayı (noise) azaltma özelliği. Bu özellik sayesinde yüksek ISO değeriyle çekilmiş veya karanlık ortamlarda çekilmiş fotoğrafları temizleyebiliyor, daha berrak hale getirebiliyoruz. Bir diğer yenilik ise otomatik pozlama ayarının değiştirilebilmesi. Otomatik parlaklık, gürültüyü azaltma ve pozlama ayarlarını üst üste değiştirebiliyoruz. Yani tüm bu ayarları kendi ihtiyaçlarımıza göre farklı kombinasyonlarda ayarlamamız mümkün. Uygulama iOS için App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

KAYNAK:BBC ENGLAND

Ekran Görüntüsü :

1637616096869.png

İndirme :

Windows İçin :
Kod:
https://www.microsoft.com/en-sb/p/action-selfie/9wzdncrdcbt0
İOS İçin :
Kod:
https://apps.apple.com/us/app/microsoft-selfie/id1064676206
Bağımsız Kaynak :
Kod:
https://news.softpedia.com/news/microsoft-makes-it-even-easier-to-take-a-selfie-with-an-iphone-505526.shtml
 
Üst Alt