Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microsoft, Snapdragon 810’lu yeni Lumia cihazları doğruladı

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi
Windows Phone ekosistemine giriş seviyesi Lumia 535 ile giriş yapan Microsoft, 21 Ocak’da düzenlenen Windows 10 etkinliğinde de belirtildiği üzere önümüzdeki yaz sonu yeni amiral gemi cihaz tanıtmaya hazırlanıyor.

Yeni cihaz hakkında henüz bir bilgi verilmezken, Microsoft; Qualcomm Snapdragon 810 işlemcili Lumia cihazları doğruladı. Daha önceki haberlerde de Windows 10’un telefonlarda 8 çekirdekli ve güçlü grafik yongasına sahip işlemcileri destekleyeceğini paylaşmıştı.

Qualcomm ile uzun süreli anlaşmaya giden Microsoft, görüntüleme ve kullanıcı deneyimini en yükseğe çıkaracak olan Snapdragon 810’u doğruladı.

Snapdragon 810 kullanan ve dünya pazarına sunulacak olan LG G Flex 2’ye kadar ısınma sorunun olduğu tartışılan, ancak Flex 2 deneyimi ile böyle bir sorunun öne çıkmadığı anlaşılan işlemci, Windows 10’lu yeni amiral gemi ile ilgili merakları bir yukarı seviyeye taşıyor.
 
Üst Alt